Wpis z mikrobloga

#rajdy #kjs
Mirki - po 5 latach (no,z przerwami ( ͡° ͜ʖ ͡°) )na gorącym prawym, zaczynam przygodę na lewym :) Plan jest na przejechanie sezonu w Samochodowych Mistrzostwach Tych (SMT) w sezonie 2021 - jak wyjdzie, zobaczymy.

Zastanawiam sie nad dokumentowaniem informacji na temat tego co sie dzieje w zwiazku z autem, startami - bo osobiście tego mi brakuje w środowisku - przejrzystości, jawności informacji i informacji - ile to tak naprawde kosztuje

Ktoś wie jak najlepiej byłoby to ogarnąć? Czasy stron internetowych chyba odeszły w niepamięć, a fanpage na fb lub mikroblog nie wydają się najlepszą opcją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz NapTooR - #rajdy #kjs
Mirki - po 5 latach (no,z przerwami ( ͡° ͜ʖ ͡°) )na gorącym pr...
źródło: comment_1605219226bT2YRRzpHrrGTCRUPPjxt0.jpg
  • 7
Zastanawiam sie nad dokumentowaniem informacji na temat tego co sie dzieje w zwiazku z autem, startami - bo osobiście tego mi brakuje w środowisku - przejrzystości, jawności informacji i informacji - ile to tak naprawde kosztuje


@NapTooR: Nie ma chyba jakiejś dobrej formy na to.
Możesz założyć bloga.
Albo jak bardzo chcesz tą kasę liczyć, to sobie licz w jakimś google calc, a na koniec roku podsumuj sezon jak czujesz konieczność
@NapTooR: jeździłem tam na pilocie przez sezon, w przyszłym pewnie też, więc mogę ci coś podpowiedzieć

ogólnie to na tychy trzeba liczyć jakieś 240 złotych wpisowego, żeby wystartować to potrzebujesz jeszcze opon, jakiś bieda zestaw 800zł za może się udać, nie licz na używane :D
pamiętaj żeby zabrać jakiś podnośnik, pompkę i manometr, mogę się przydać.

jaki masz silnik?

Tychy są dość specyficzne, bo połowa zakrętów to są 90, do tego