Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego: Są auta i za 100k a i są za 600k.

Są ludzie co mają ratę 3k przy dużych zarobkach a są i tacy co mają 10k.

Znam też takich co nie muszą brać auta w leasingu, bo mając takie zarobki mają dobre auto od firmy w której robią.
  • Odpowiedz
mialem w leasingu rr velara i merca c200, teraz rozgladam sie za czyms lepszym


@Sibu: Czyli przy wejściu w zarobki wziąłeś coś w okolicy 200k, dopiero potem wyżej? Z perspektywy czasu jak to oceniasz?
Dobrze, że się ograniczyłeś czy jednak mogłeś od razu wziąć i wydać więcej?
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego:

Moglem wziac od razu cos lepszego od mercedesa albo bmw np e300,c300 albo BMW 5 i to w lepszej opcji bo velar i c200 były w najtanszych wersjach a ze przez pare miesiecy okresy leasing sie nakladaly to jestem w plecy kilkanascie koła ( nikt poza mna nie jezdzil ) bo drugie auto zawsze stało. Teraz chyba postawie na BMW 5 bo mercedes troche nie ogarnia co sie dzieje wokol
  • Odpowiedz
@Sibu: BMW 5 xdrive w najmie 2,5k miesięcznie więc, to dalej bardzo tania opcja.
Generalnei chcę kupić auto za 125/200(zależnie od opcji w jakiej wezmę), ale w sumie zastanawia mnie kto jeździ samochodami po 400-500k, których na parkingu pod moją siłownią mijam kilkanaście. I zastanawiam się po prostu, czy może jednak faktycznie wziąć jakiegoś merca z AMG na niskiej racie, wysokim wykupie i tyle, po prostu jednak kwoty przerażają, biorąc pod
  • Odpowiedz
Na akurat służba zdrowia i ludzie co zarabiają 30k miesięcznie mają jakieś zwykle Volvo


@PiersiowkaPelnaZiol: Volvo XC60 i Lexus NX 300 koniami pociągowymi polskiej medycyny.
Ja spełniam warunki właśnie które napisałeś i zastanawiam się czy faktycznie oszczędzać hajs na aucie, bo jednak młodszy nie będę, jestem singlem i hajsu do grobu nie wezmę
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: nie mam auta, bo w mieście mi nie potrzebne, a jak go potrzebuje to zawsze można wynająć. Samochód zawodowo mi nie potrzebny. Też jestem typem co nie potrzebuje się branzlować posiadanym samochodem i nigdy auta mnie nie kręciły, a samo PJ i auto traktuję jako narzędzie.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Mam parę aut, Maserati GranTurismo, dwie BMW, do tego Golfa VII w kombi jako osiołka roboczego i Octavię III jak nawet Golfa mi na coś szkoda.
Z tym że auta to moje hobby i dość często je zmieniam, niedawno miałem też Vettę C6, trochę żałuję sprzedania BMW F10 550i (genialne auto).
  • Odpowiedz
i #!$%@? do US. DOBRE


@Wsxedcrfv: W ciemno strzelam, że masz dochód maksymalnie 4-cyfrowy.
Myślisz, że US nie wie kto jakim samochodem jeździ? Ktokolwiek poważny w Polsce rejestruje na słupy auta czy co?
  • Odpowiedz
Mam parę aut, Maserati GranTurismo, dwie BMW, do tego Golfa VII w kombi jako osiołka roboczego i Octavię III jak nawet Golfa mi na coś szkoda.

Z tym że auta to moje hobby i dość często je zmieniam, niedawno miałem też Vettę C6, trochę żałuję sprzedania BMW F10 550i (genialne auto).


@FenixxPl: I to wszystko w ramach dochodów do 40k? Brzmi drogo
  • Odpowiedz