Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: Pewnie, ze ma znaczenie. Ale większość ludzi kupując psa rasowego z hodowli kieruje się jednak jego wyglądem. I to próbuje Ci wytłumaczyć, ze dla mnie to nie ma znaczenia. Ja mam kundelka niewiadomego pochodzenia, wiec po co mam się interesować jakie potrzeby ma mops.
@mungis: Ja z nią jeszcze na dwór nie mogę wychodzić - kwarantanna. Dopiero dzisiaj miała pierwsze szczepienie. Nie wiem jak się będzie zachowywać na zewnątrz, ale w domu raczej się nie boi, ani mnie, ani moich znajomych. Chętnie zaczepia i się bawi. Ja tez staram się zachowywać naturalnie, zeby przyzwyczaiła się do hałasów :)
@MJURAAA oh god, czy mogę mieć kilka pytań na priv? :D ja adoptowałam psiaka, obecnie lvl 1, do tego rezydentka lvl 15, a mam bobasa w drodze i kilka kłopotów wychowawczych z sierściami ( ͡º ͜ʖ͡º) założenie było takie, że starsza nauczy młodszą, a poszło na odwrót ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaniBulwa: super piesek:) mam 3 poschronowe. Dobra rada: jak chcesz go dobrze wychować i generalnie rozumieć swojego psa lepiej to przeczytaj książkę 'jak zostać przywódcą stada' autor Cesar Milan
@PaniBulwa każdy się bal w pierwszych dniach "co to będzie teraz, mam psa". Ale po miesiącach i po latach strach znika a zamiast tego pojawia się przywiązanie. Fajny pies, pilnuj żeby dobrze jadł i miał czyste zęby to będzie wszystko ok.
teraz sie beda licytowac kto ma gorzej. MUJ JEST ZE SCHRONISKA! A MUJ TO NIE DOSC ZE ZE SCHRONISKA TO JESZCZE PO WYPADKU! A MUJ JUZ NA RENCIE OD 12 LAT!