Wpis z mikrobloga

@grigoryi: Nie dawaj takich rad! Milan pracuje na zasadach awersyjnych i pies się najzwyczajniej w świecie Ciebie boi! Ze swojej strony polecam książkę Słuchając Psa - Zosia Zaniewska Wojtków i Piotr Wojtków
@PaniBulwa: O, to malutka dzidzia. Super! Ja tez niedawno wychowywałam pieska, czasem już chciało mi się płakać, ze nie czai xDDDD, ale udało się i w sumie już jest super git, a ma 7 mc. Wiec to chwila. No i super, ze masz ją od małego to tak naprawdę w większości możesz wpłynąć na jej zachowanie, bo te starsze psy ze schronisk często są po przejściach i nie wiadomo jakich. (
@Raffaello96: Dlatego tez nie decydowałam się na takiego starszego. Jest to mój pierwszy pies w życiu i uważałam, ze nie poradzę sobie z takim wymagającym więcej zrozumienia. A z tym małym bąblem oboje poznajemy siebie od nowa i jest chyba troszeczkę łatwiej :)
@grigoryi: Nikogo się nie nasłuchałam. Ukończyłam liczne kursy dotyczące behawioru psów i dalej się dokształcam w tym temacie. Nauka cały czas idzie do przodu, również w temacie zwierząt i to co wydawało się okej 10-15 lat temu teraz nie bardzo ma racje bytu :