Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej żałosne w całym tym zajściu z podpaleniem mieszkania? Ludzie, którzy na co dzień wycierają sobie gębę takimi pojęciami jak "honor" czy "godność" natychmiast po zdarzeniu podkulili swoje małe fiutki i nieudolnie próbują zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego - to nie my, to prowokacja, Trzaskowski, antifa z Niemiec, a gdzie była policja, a w ogóle to był pustostan, a lewactwo bazgrze po kościołach itp. itd.

Można było uderzyć się w pierś, potępić kretynów odpowiedzialnych za podpalenie i naprawić szkody - no, ale do tego niestety trzeba mieć trochę odwagi i honoru. ¯\_(ツ)_/¯

#marszniepodleglosci #protest #bekaznarodowcow #bekazpodludzi
Niedowiarek - Wiecie co jest najbardziej żałosne w całym tym zajściu z podpaleniem mi...

źródło: comment_1605180290agoBVwyTNX1FZxzRi7I0oM.jpg

Pobierz
  • 13
@Niedowiarek: Wychowałem się na osiedlu patologii w małym miasteczku gdzie się respią tacy wojownicy ulicy i charakterne chłopaki. I ci co najgłośniej krzyczeli o zasadach i honorze to największe parówy. Teraz jak wpadam do rodziców i czasem zajdę do blokersów zobaczyć co tam u nich to większość to chłopy po 30 z brzydką grubą żoną, dzieciakiem zrobionym po pijaku i najtańszym browarem w ręku. Gdzieś w tle najbardziej ogarnięty z nich
@Niedowiarek: Czy oni robili kilkudziesięciotysięczną sztafetę i ostatni rzucił racą? Czy była ogólna zbiórka na racę bo coś nie kojarzę. Z tego co wiem to rzuciło kilku frajerów, biła się kolejna grupa idiotów a wyzywani są wszyscy od troglodytów. I jeszcze są wyzywani od słabeuszy, bo na proteście kobiet było dużo więcej. Mimo że na marszu niepodległości było więcej kretynów to jednak ta słynna koronowirusowa chmura na protestem kobiet zbierze żniwo.