Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mezczyznaxxiwiekuwzwiazku
1. Śmieje się z Twoich łez
2. Narzuca swoje zdanie.
3. Nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa- tylko on ma problemy, ważne sprawy i zajęcia
4. Wpędza w poczucie winy, sam nigdy nie robi źle.
5. Skąpi, nawet w ważnym dniu.
6. Po prośbie i z łaski rezerwuje miejsce w grafiku na spotkanie z kobietą, z którą jest od ponad 2 lat, jedno spotkanie to luksus
7. Jak Cię coś boli to łyknij lek i nie jęcz, albo idź do lekarza.
8. Tylko on może być wiecznie chory i zmęczony- nikt nie jest zmęczony jak on!
9. Nie- jest, ale raczej bywa.
10. Pragnie aby koło niego skakać.
11. Można na niego liczyć jedynie od święta ( o ile ma dobry humor)
12. Wstydzi się chodzić za rękę ze swoją kobietą.
13. Czułości? Pewnie! jak zaswędzi narząd!
14. Akceptuje kobietę, dając jej do zrozumienia, że akceptuje jej brzydotę więc ta powinna być mu wdzięczna.
15.Woli oglądać inne niż zapewnić kobiecie poczucie, że jest dla niego piękna i ważna.

16. Seks?! Oczywiście! Aby jemu było dobrze i najlepiej bez zabezpieczenia (Gigachad)
17. Wszystkiego się boi, np. spacer wieczorem odpada, wjazd kolejką na górę tym bardziej (bo mu się coś stanie)
18. Nie zamieszka z kobietą bo najlepiej mu się mieszka z mamą(która mu gotuje, sprząta, opiera itd.)

19. Przyszłość? Ależ oczywiście! Teraźniejszość do dupy, w nosie ma co się dzieje, bo dba o przyszłość!
20. Ludzie się pobierają w wieku 23+? Masakra, dno, takie rzeczy to po 50 tce!
21. Rodzina? No jak się dorobi wszystkiego co najlepsze, kobieca menopauza? kij go to, weźmie sobie młodszą
22. Jego kobieta nie ma pracy bo jest koronawirus i jest z pracą ciężko? Kij, ważne że on ma a ona to gówno, on z taką nie będzie, ma się zesrać ale pracować
23. Znajomi mężczyzny? Pff, nie ma zaszczytu ich poznać, podobno były zaproszenia ale jak facet nie ma ochoty to przecież nie przedstawi.
24.Poznać ojca, którego się wstydzi, bo nie jest tak Pański jak owy Chad? Pewnie, bo trzeba przekonać tatusia żeby kupił synkowi autko, w końcu się na coś dziewczyna przyda!

25. Kobieta nie inicjuje seksu, a jak już zainicjuje to facet wytknie jej że jej się #!$%@?ć chce i potraktuje należycie
26. Kobieta schudnie dla faceta, żeby w końcu zmienił spojrzenie na nią? "Schudłaś i zaczęło Ci #!$%@?ć"
27. Masz ważne wydarzenia publiczne, podczas których potrzebujesz wsparcia? Jasne, po pracy byłem, więc zmęczony, mimo że po drodze), przed pracą nie chciało mi się specjalnie jechać wcześniej (również lokalizacja po drodze), albo nie pójdę z Tobą bo mi się nie chce i po co to
28. Pracuje psychicznie, nie ma pojęcia o pracy fizycznej, ale i tak jest bardziej zmęczony.
29. Instrukcja jest następująca- Przyjdzie, walnie się na łóżko, zje i pójdzie spać.
30. Jest upalny dzień, dostaje kasę od baby aby kupił wodę, lody ect. - "Ale to ty też chciałaś?kupiłem tylko sobie"
31. Lubi, gdy dźwigasz ciężary, bo on nie ma siły i ogólnie go wszystko boli.
32. Nie dostaniesz tego, czego Ci brakuje, bądź nie pojedziesz nigdzie- bo nie zasłużyłaś <3
33. Inni ludzie są szczęśliwi- bujda, szczęścia nie ma, radość nie istnieje, miłość śmieszna
34. Nazywasz jego zachowanie po imieniu- jak możesz, aniołek, nie będziesz go tak traktować.
35. Ukryjesz wspólne zdjęcie na instagramie- "usuwasz mnie z życia" chociaż stale chodził i jęczał, że po co dodałam, on nie doda- to nie w jego stylu, no chyba że specjalnie zasłużysz ;D (1 raz)
36. Nigdy nie zaprosi do siebie popołudniu, bo mama w pokoju obok; mama dzwoni i daje sygnał że dziewczyna ma już wyjść i nie wolno jej odprowadzić nawet na niewiele oddalony przystanek, bo zachoruje synek
37. Aby wozić go autem, bo sam prawka nie zrobi i nawet nie podziękuje za wycieczki
38. Nie przywita się i nie pożegna
39. Nawet Cię nie dotknie przy innych ludziach czy w miejscu publicznym, a potem powie, że brak mu bliskości.

40. Kobiety w wyuzdanych strojach są piękne- ale nie ty, ty idź się przebierz i się nie ośmieszaj, "byś sobie kupiła ładną bieliznę", po czym zdejmuje jak leci, byle zacumować.

41. Pieczesz ciasta, gotujesz, dogadzasz- inne robią to lepiej

42. Schudłaś? Zobacz ta to dopiero schudła- innych podziwia, ciebie? zapomnij!

43. "Masz takie okropne pory na twarzy"- (kiedy zaleczyłaś w końcu buzię na tyle, że jesteś z niej dumna i możesz chodzić bez mejkapu)

44. "Tu nie pójdziemy, bo byłem tam z moją byłą, ogólnie to juz nie będę taki głupi"- więc dla ciebie zostały zgliszcza
45. "Była komentuje mój tyłek? zajebiście, w końcu zrozumiała co straciła, powymieniam z nią zdania,chętnie"
46. "chciałabym się poczuć bezpiecznie jak mała dziewczynka"- Jesteś dużą babą, weź się ogranij
47. Jego praca wymaga wyzbycia się emocji- "pewnie, to i do ciebie będę tępym ..., będę ranić bo mogę
48. Nie będziesz mi rządziła, wyrażała opinii, #!$%@? jesteś
49. Masz chorą matkę? "Ty też jesteś chora"
50. "Ty się stale czepiasz" ,

Czy to klasyka i serio się czepiam?
#anonimowemirkowyznania #zwiazki #pytania #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wykop #mirabelka #chadosranie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fac64f749aa69000b708ac9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 16
GwiezdnyEkolog: No podobne rzeczy znam z życia, np nakłania mnie żeby gotować po to aby mnie porównać z tym jak gotowala eks, i uwaga SIOSTRA :D "uważaj, moja siostra piecze najlepsze ciasta". To samo ze zgliszczami po eks, mam wrażenie, że je traktował lepiej, a mnie na "randkę" zaprosił raz, potem zaszliśmy akurat obok klubu gdzie pracowała była, jej nie było, ale była jej matka i zaczął z nią gadac co
PomaranczowaRozowa: Jak to czytam, to przed oczyma staje mi mój były. Co prawda żaden z niego chad (159 cm) i kochałam go, bo postrzegałam go jako super faceta i bycie wyższą serio mi nie przeszkadzało.
Gotowałam zawsze źle, pracowałam więcej niż on, ale „on by taką fajną żonkę chciał”, więc #!$%@?łam żeby miał wygodnie. Żadnych czułości poza seksem, za jednym wyjątkiem - gdy byliśmy w towarzystwie kumpla który miał do mnie