Wpis z mikrobloga

@depcioo:

Prowokujcie dalej a potem płaczcie że w------l.


@wihajsteer: zaciekawiłeś mnie cumplu, a od kogo w------l za kolorową flagę?

Chodzą jakieś brunatne bojówki bijące ludzi, jak w latach 30' w Niemczech? Sklepy też niszczą?
  • Odpowiedz
  • 3390
@spere a to trzeba być w brunatnej bojówce, żeby się w-----ć na bezmózgów? Jak dla mnie to oni mogą mieć wszystko tęczowe, łącznie z kafelkami w sraczu ale flaga jest bialo-czerwona. Change my mind.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 311
@steemm: lewicy to nic nie prowokuje, nawet sranie do paczkomatu, bo ciężko wam pomyśleć, że kogoś to może urazić. Tak jak @wihajsteer: powiedział, wszystko może być tęczowe, ale są pewne granice. Za to was trzeba szanować, szkoda, że sami nie potraficie szanować innych.
  • Odpowiedz
@wihajsteer: zapytam jeszcze raz: kto miałby bić ludzi mających kolorową flagę? Jakieś bojówki? I te bojówki będą też niszczyć sklepy oznaczone tęczą? Albo gwiazdą dawida?

ale flaga jest bialo-czerwona


flaga jest w kolorach takich jakich dana flaga
  • Odpowiedz
lewicy to nic nie prowokuje, nawet sranie do paczkomatu, bo ciężko wam pomyśleć, że kogoś to może urazić.


@PodniebnyMurzyn: mnie na ten przykład uraziło, że do tej pory osoby lgbt, przez tysiące lat:

gnębiono, prześladowano, szkalowano, poniżano, pogardzano, bito, opluwano, kopano, zamykano do obozów, do więzień, w niektórych krajach zabijano

i trwało to tysiące lat
  • Odpowiedz
@spere co ty z tymi bojówkami. Zwykły obywatel może stracić cierpliwość, nie doszukują się. A jak jesteście towarzyszu tacy odważni, wyszczekany i za wolnością, to proponuję przerobić flagę np Arabii Saudyjskiej na kolory tęczy i tam pokozaczyc. A nie, sorry, tu jest łatwiejszy cel. Gardzę lewakami.
  • Odpowiedz
co ty z tymi bojówkami. Zwykły obywatel może stracić cierpliwość,


@wihajsteer: regularne "w-------e" spuszczają bojówki, gdy im się nie spodoba czyjś ubiór, fryzura, wygląd, poglądy. Normalny zwykły obywatel nie robi komuś w-------u za to.
  • Odpowiedz