Wpis z mikrobloga

brawo za głupotę. Prowokujcie dalej a potem płaczcie że #!$%@?.

@wihajsteer:
Wiesz, że jeśli coś nie ma barw flagi, to nie jest flagą Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chca być dimni ze swojego kraju :)
@depcioo Zawsze mnie śmieszy przywiązanie ludzi do symboli: flagi, czy jakiegoś znaku. Przecież znaczenie sami mu nadali, bez tego jest to tylko jakiś materiał, drewno, czy kilka kresek połączonych ze sobą. Kiedy, jako gatunek dorośniemy i będziemy doceniać sam fakt bycia ludźmi i możliwości, jakie to ze sobą niesie? Za 1000-2000 lat nikt już tych symboli znać nie będzie i nie będzie w ich imieniu walczył.
@ZiobroTyPrzestan: czyli uważasz ze to wina LGBT ze ich prawica dociska co raz bardziej XD Pozwolę sobie się nie zgodzić, jest to wina wyłącznie populistycznej taktyki dla ułomnych, gdzie potrzeba stworzenia wyimaginowanego wroga jest siła integrująca prostaków którzy geja na oczy nie widzieli.
jeżeli kawałek szmaty w innym kolorze prowokuje cię na tyle, że musisz komuś #!$%@?, to polecam wybrać się do specjalisty nauczyć panować nad nerwami.


@Dorken: twoje pradziadkowie ginęli za posiadanie w domu tego "kawałka szmaty", ale co ty możesz o tym wiedzieć co to znaczy honor i ojczyzna.

masz racje pozwól tym tęczowym przekupionym kretynom opluwać twoją ojczyznę. W każdej wojnie byli kolaboranci i tchórze i bohaterzy, oni są kolaborantami a
@wesolymaruda ale ja nie mam 8 lat, żeby robić to co moi pradziadkowie. Wątpię, żeby ginęli w imię dzisiejszej gówno polski, raczej w celu obrony swojej rodziny.

Jeśli Ciebie takie pieprzenie o dziadziu który oddał życie za kraj przekonuje, to gratuluję dojrzałości i własnego rozumu. Przecież muszę robić dokładnie to co moi przodkowie.

Btw bardzo ciekawy jestem o jakiej wojnie mówisz, masz schizofrenię czy faktycznie się wysyłają na regularne walki?
To ze cegoś jeszce nie rozumiesz,nie znaczy, ze nie istnieje,a wojna rózne ma oblicza, ni musisz mieć płonącego miasta i zgliszczy, można tylko przejąć władze i tak się obecnie podbija świat.