Wpis z mikrobloga

@FearFactory niby tak, tylko jak kupisz takie Di2, to montujesz do roweru i cieszysz się elektryka. Nie rozgladasz się za miesiąc czy kupić Sram Etap. Tutaj posiadasz zapachy w klimacie np. migdałów na 5 różnych sposobów.

Kolarstwo wysysa pieniądze trochę inaczej, z reguły kwotami dużymi (powyżej 1000), gdzie przy zakupie perfum np. za 100-200zł uzasadniam sobie, że tyle to ludzie wydają tygodniowo na paczkę kiepów.

PS. Znam ten ból, uprawiam amatorsko triathlon.
@dyniel: Może próbuje sam siebie oszukać ale mam ziomków z hobby typu strzelectwo i oni #!$%@?ą w tydzień np 200 zł na amunicję, do tego wpisowe na zawody, nowy celownik (np 1500 zł), a o koszcie samej broni nie wspominam. I jak tam spojrzę potem na swoje hobby to wcale drogo nie jest. Mam tez drugie #!$%@? hobby czyli detailing samochodowy. Tez nie polecam bo kupujesz chemię za setki złotych, pucujesz
@dyniel: VHSy to zjadacze kasy. Ciekawsze pozycje to kilka stów za kasetę a za perełki to duże kilka tysięcy. Rower masz jeden, wędek kilka a ilość kaset do kupienia (bo pasują do kolejkcji) jest liczona w tysiącach.
Poza tym jak psikanie sobie pachy można nazwać hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jos: amatorzy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aenkill: wiem wiem, tez kiedyś wydałem jednorazowo ponad 5000 euro na trzy Canony 1DMkIII bo były taniej xD. Dwa oczywiście puściłem dalej