Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fajniusio: to działa na kompletnie innej zasadzie. Znaczki zbierasz żeby je mieć

Perfumy bo musisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po prostu ciekawość zapachów sprawia że jest bardzo silne pragnienie by odkryć coś nowego i to mieć
  • Odpowiedz
@Zimnok: ja rozumiem, tłumaczę tylko w jaki sposób można podciągnąć to pod hobby, jeśli ktoś tak nie uważa ;)

Poza tym, nie wiem czy zasada jest tak bardzo inna. Jakbyś gadał z fanatykiem znaczków to też by opowiadał jaki to nałóg, i że ciekawią go różne faktury czy barwy znaczków, czy co ich tam kręci w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zimnok: ja rozumiem, tłumaczę tylko w jaki sposób można podciągnąć to pod hobby, jeśli ktoś tak nie uważa ;)


Jakbyś gadał z fanatykiem znaczków to też by opowiadał jaki to nałóg, i że ciekawią go różne faktury czy barwy znaczków, czy co ich tam kręci w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@fajniusio:

A ja myślałem że hobby perfum jest poje*ane
  • Odpowiedz
@dyniel: Wędkarstwo albo granie na gitarze jest dla ludzi z kasą? W jakim ty świecie żyjesz xD To mi się właśnie bardziej perfumy kojarzą z takim luksusowym hobby. A z tym skrytym wysysaniem kasy to to zawsze działa tak samo. A, kupię ten pedał. C--j że kosztuje 4 stówy, jakoś dam radę do końca miesiąca.
  • Odpowiedz
  • 0
@dyniel każde hobby/pasją kosztuje dużo siana. Na sprzęt wspinaczkowy to tak kilkanaście tysięcy. Jak chcesz działać w zimie to kolejne kilkanaście tysięcy na sprzęt + drugie tyle na ciuchy. Nie mówiąc o hajsie na wyjazdy, schroniska, żarcie itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KryptaVHS pa na to xD

@dyniel: przecież każde hobby polegające na zdobywaniu czegoś czego się nie ma jest tak samo obciążające finansowo xD
  • Odpowiedz