Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 689
Tak szczerze, z ręką na serduszkach. Kogokolwiek zaskoczyły doniesienia z Watykanu, że papież #polak rodak nasz kochany Jan Paweł II Święty tuszował świadomie pedofilię w kościele?

Po filmach Sekielskiego, po oskarowym Spotlight? Po kilku latach streamowania przez Jerzego Bokłażca? Po masie artykułów na ten temat?

Jakichś staruszków wychowanych na kulcie JP2 niczym kulcie Stalina jeszcze jako tako rozumiem, ale młodych ludzi z dostępem do internetu od więcej niż 2 lat już totalnie nie kumam.

Z utęsknieniem czekam na zmiany nazw szkół im. JP2, bo posyłać do takiej dziecko to za kilka lat jak wyjdą grubsze dowody po śmierci kościelnych leśnych dziadów będzie gruby wstyd przed kolejnymi pokoleniami.

#takaprawda #bekazkatoli #pedofilewiary #bekazprawakow #bekazpodludzi #kler #katolicyzm #2137
Kismeth - Tak szczerze, z ręką na serduszkach. Kogokolwiek zaskoczyły doniesienia z W...

źródło: comment_160504432552UNSPg9qESU0tjCQM8xGe.jpg

Pobierz
  • 33
@Kismeth: Jedyny powód dla którego w Polsce JP2 cieszy się taką wyrozumiałością są nasze kompleksy. "Nasz" papież, "Papież Polak" itd.
Gdyby urodził się w innym kraju i miał takie same poglądy i podejmował takie same działania byłby znacznie częściej krytykowany.

A jeśli kiedyś wyjdzie coś grubego... Co zrobi KK? Uda że nigdy tak na prawdę nie twierdzili że był święty? XD (tak naginają czasem historię że nawet bym był skłonny uwierzyć)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kogokolwiek zaskoczyły doniesienia z Watykanu, że papież #polak rodak nasz kochany Jan Paweł II Święty tuszował świadomie pedofilię w kościele?


@Kismeth: mnie zaskoczyły. Ale nie zaskoczyło mnie to że rzułty krył pedofili, tylko to że sam Watykan się pod tymi doniesieniami podpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kropek00: o to to to
@Kismeth: jak mówiłem o tym głośno, to stary się #!$%@?ł i aż wychodził z pokoju, bo szkalujo papieża.
Nie mogę się doczekać, aż przy następnym spotkaniu powiem: A NIE MÓWIŁEM? GÓWNO A NIE ŚWIĘTY. #!$%@? PEDOFIL (bo aż ciężko uwierzyć, żeby wszyscy z tego kółka wzajemnej adoracji mieli zarzuty/byli skazani za pedofilę, a ten burak był "święty")