Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman Dziwisz wiedział i nie wszystko powiedział, papież miał uprzedzenia do raportów jeszcze z doświadczeń z SB
@Stallion45 bez przesady, ludzie autentycznie wtedy to przeżyli, serio, wystarczy obejrzeć telewizyjne materiały archiwalne, ale tak - nie było żadnego pokolenia JP2, pojednani kibole chwilę później w Krakowie wrócili do dawnych porachunków, a to że Polacy nie znają charakteru encyklik i specyfi nauczania papieża Polaka to wynik powierzchowności wiary i może też braku przekazu tej
@AmateurHardcore: Właśnie Dziwisz wiedział i to zataił, tak jak ukrywał inne przypadki pedofilii.
Piękne to podsumował Isakowicz Zaleski dzisiaj, masa listów z informacjami i prośbami o reakcję znikała w gabinecie Dziwisza, zaś jeden list z informacją że oskarżany uważa siebie za niewinnego wyszedł z jego gabinetu.
Dziwisz mając honor, skoro tak ciągle opasłą mordę podciera sobie imieniem Jana Pawła powinien powiedzieć prawdę, bo przez niego całe gówno leci w stronę Wojtyły,
Dzisiaj słyszałem fragment dyskusji w telewizji trwam, o tytule "quo vadis młodzieży" gdzie właśnie gadali o pokoleniu JP2 (pierwsze słyszę xD), a teraz jest pokolenie można powiedzieć pokolenie JPG uzależnione od smartfonów XD gadka była oczywiście coś wokół obecnych prostestów itd
@Stallion45: Nie zapomne, jak mi wtedy przerwali seans "Kryminalnych". Musiałem oglądać powtórkę następnego dnia.
BTW: chodziły plotki, że JP2 zmarł pierwszego kwietnia. Nie podano jednak tego do wiadomości i czekano do kolejnego dnia z uwagi na mało poważną datę.