Wpis z mikrobloga

CO TEN LURKER TO JA NAWET....

Z ciekawości zobaczyłem sobie ostatnio głośną jakoby alternatywę dla tłamszącego i kasującego wykopu o nazwie Lurker. Jakimś specjalnie postępowym lewakiem nie jestem ale rzut oka na główną i tagi podpowiada mi, że to chyba ma w założeniu i kolorystyce być takim prawackim Pikio kręcącym beke z wykopu.

Choć tak naprawdę wygląda na to, że sami nowej jakości nie tworzą tylko siedlisko nacjololi i 4konserw, które chyba chcą się zamknąć we własnym towarzystwie wzajemnej adoracji unikając jakiegokolwiek wystawiania się na krytykę z lewej strony i starcia opinii, podkopywania dumnych dogmatów.

Nie tylko z lewej ale chyba ze strony każdego kto jest cokolwiek bardziej liberalny niż obyczajowo zmanierowana konserwa. Chyba ktoś z niechęci do neuropy i libków oraz z oburzenia za zakopywanie źle opisanych czy wprowadzających w błąd treści postanowił przenieść swoją kreację rzeczywistości na nowy portal. Kiedy akurat dodawanie całego prawicowego internetu i urok ideowych narodowo-katotalibskich idoli na starym się na dobre wypalił.

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #4konserwy #urojeniaprawakoidalne #bekazlewactwa #wykop #lurker #prawackalogika #prawactwoexplained #niepopularnaopinia
Pobierz wygolony_libek-97 - CO TEN LURKER TO JA NAWET....

Z ciekawości zobaczyłem sobie os...
źródło: comment_1604958094rFK8DuItcjfmFi8M4l0jaZ.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wygolony_libek-97:

Choć tak naprawdę wygląda na to, że sami nowej jakości nie tworzą tylko siedlisko nacjololi i 4konserw, które chyba chcą się zamknąć we własnym towarzystwie wzajemnej adoracji unikając jakiegokolwiek wystawiania się na krytykę


Na takiej samej zasadzie działają te wszystkie grupki na fejsie typu "Polacy wspierają polski rząd". Ograniczony i kontrolowany odgórnie przepływ treści, przekaz ograniczający się do odsłonięcia jednej strony medalu, gdyż ta druga mocno utrudniłaby radykalizację.