Wpis z mikrobloga

@Arabelek: nie wiadomo z ilu testow bo niby od niedawna licza to tak, ze w podanej liczby wykonanych testow sa tylko testy panstwowe. Natomiast do pozytywnych wynikow testow państwowych doliczaja pozytywne wyniki testow prywatnych. Wiec cokolwiek teraz stwierdzic jest juz ciezko, wczesniej nie doliczano pozytywbych wynikow testow prywatnych.
  • Odpowiedz
@Antorus: geniusz i mój idol, nikt tak nigdy nie #!$%@?ł p0lactwa jak św. Łukasz. Nawet o tym wpis kiedyś zrobiłem, ale mi moderacja usunęła, bo za dużo bluzgałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kamelot: No tak ale 5.11 po dodaniu pozytywnych testów prywatnych do puli zmiana nie była aż tak znacząca, może to sugerować że zakłamane jest 10% testów i mamy wskaźnik na poziomie 40% co i tak jest dramatem. Sam znam przypadki gdzie przez odmowę zrobienia testów przez służbę zdrowia po prostu ludzie nie stosują się tak stanowczo do kwarantanny jak powinni bo "to pewnie nie to" i zarażają.
  • Odpowiedz
nie stosują się tak stanowczo do kwarantanny


@Arabelek: no ale chwile, przeciez to panstwo naklada kwarantanne lub nie, jesli nie naklada i nie robi testu to jestem zdrowy tak?
  • Odpowiedz
Sam znam przypadki gdzie przez odmowę zrobienia testów przez służbę zdrowia po prostu ludzie nie stosują się tak stanowczo do kwarantanny jak powinni bo "to pewnie nie to" i zarażają.


@Arabelek: też znam takie przypadki, testów nie będzie, objawy niepewne, oficjalnej kwarantanny też nie ma i potem ci ludzie idą do pracy i zarażają innych, tak to wygląda w Polsce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arabelek: a co z testami płytkowymi? Pacjent z pozytywnym wynikiem jest z automatu wliczany do puli chorych, a takich testów może być najwięcej.
  • Odpowiedz
sam tak mam, nikt ci testow nie da bo nie masz objawow i #!$%@?


@Zerp: rozumiem, bez oficjalne kwarantanny nawet nie masz zasiłku, to co masz wziąć urlop na 2 tygodnie, czy urlop bezpłatny? () Kraj z kartonu...
  • Odpowiedz
a wykopki dalej wierzo w plandemie? xdd


@elo490500: Wykopki tańczą, jak im zagrajo. W marcu na wypoku - panika, na mirko wrzucają zdjęcia kto wyniósł więcej rolek papieru toaletowego ze sklepu. Belka z liczbą nowych przypadków koronawirusa. Mirki trzęsą dupami. Minusujo koronasceptyków. A w kraju ledwo kilka przypadków. W lipcu masowe przypadki, belka znikła, nikogo wirus nie obchodzi. Plusujo koronasceptyków, minusujo covidian. W październiku znowu panika, belka wraca, covidianie na
  • Odpowiedz