Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli ktoś cokolwiek w tym kraju zrobił dla praw mężczyzn, to jest to Donald Tusk, nie tylko wyrównał wiek emerytalny, co kukoldy z Pisu cofnęły, ale przywrócił wolność polskim mężczyznom. Mało kto pamięta, ale do 2009 roku bycie mężczyzną wiązało się z przymusowym dwuletnim więzieniem pod ładnie brzmiącą nazwą zasadnicza służba wojskowa. Gdy kobiety miały pełną wolność, my byliśmy skazani na dwuletnią przerwę w życiorysie. Gdyby nie Tusk u władzy, to myślę, że ta sprawa nie zostałaby rozwiązana do dzisiaj. To jest rzecz, za którą najbardziej szanuję Donalda Franciszka Tuska. Jeszcze tylko przypomnę, że Macierewicz jako szef MON chciał w 2016 roku przywrócić to niewolnictwo, na szczęście mu się nie udało.

#neuropa #konfederacja #mgtow #przegryw #bekazprawakow #bekazpisu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa7d3e4059df8000aaa1ad3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę #polityka
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeżeli ktoś cokolwiek w tym kraju z...

źródło: comment_1604858781taWVFkkr461P7aiLTe3nB0.jpg

Pobierz
  • 33
Mało kto pamięta, ale do 2009 roku bycie mężczyzną wiązało się z przymusowym dwuletnim więzieniem pod ładnie brzmiącą nazwą zasadnicza służba wojskowa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Co to za głupoty #!$%@?? Jakie 2 lata? Przed zniesieniem poboru to było 9 mięsiecy, 2 lata to jeszcze za PRL było. Po przemianach ustrojowych czas trwania zasadniczej służby wojskowej był stopniowo skracany z 24 miesięcy do 18 miesięcy, następnie 12, 11, 10 i w ostatnim okresie 9,
@DexterFromLab: jedyne co należy się pseudopolitykierom z platformy (a także pisu) to krzesło elektryczne za kontynuowanie neokolonialnego i złodziejskiego charakteru Rzeczpospolitej i mam nadzieję że za 50 lat ludzie będą mieli tyle rozumu żeby umieścić ich w tej samej kategorii co kolaborantów z okresu 2wś