Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #motoryzacja , szukam jakiegoś mniejszego autka dla kobitki do 15k z roku ok 2010. Co byście mogli polecić? W kręgu zainteresowań mam #seat ibiza lub leon , #hyundai i30 , #kia ceed , #toyota yaris . Może ktoś coś z tego lub coś innego mógłby polecić, odradzić lub też ostrzec?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choleryk: Mazda 3 drugiej generacji z benzyną 1.6 w manualu
świetne bezawaryjne auto, silnik na łańcuchu bezobsługowy. ekonomiczne spalanie.
lekko przekroczy budżet bo musisz mieć te 20k, ale gwarantuje że będziecie zadowoleni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@choleryk: ło panie, skoro ty jako mniejsze auto dla kobitki wymieniasz Leona, i30 i Ceeda, to nie chcę wiedzieć co dla Ciebie znaczy duże auto xd
  • Odpowiedz
@choleryk: popatrz na to foto, ewidentnie powypadkowy. nie zgadzają się linie, sąsiednie elementy do siebie nie pasują. szpary są nierówne.

Mazdy to bardzo fajne autka, dobrze wyposażone i porządnie wykonane. Polecam tylko benzynę, bo te silniki są bezawaryjne.
Ropę odradzam z dwóch powodów, raz ze japończycy nie robią dobrych silników dieslowskich. Dwa diesel nie nadaje się na miasto, to jest dobry silnik na dłuższe trasy do latania kilometrów.

Na miasto tylko ekonomiczna mała benzynka. W trasie też nią pojedziesz ekonomiczniem. Miałem mazdę 1.6 i przy 70-80km/h potrafiłem zejść ze spalaniem
cerastes - @choleryk: popatrz na to foto, ewidentnie powypadkowy. nie zgadzają się li...

źródło: comment_1604831553FmrOt7XxwJiAfr1wTFZSsC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cerastes: tylko że nadwozie yarisa to jest jakiś k&*a żart, na tylnej kanapie ledwo sie mieści osoba o 170cm wzrostu.
Nie powielaj mitu o zajebistości yarisa, kia rio i hyundai i20 praktycznością biją go na głowe a bezawaryjność podobna
  • Odpowiedz