Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z "luksusowymi" prostytutkami z dużych miast? Chodzi mi o takie ogłoszenia na roksie gdzie cena to powiedzmy te 700 zł w górę, mają idealne ciała, zdjęcia są profesjonalne często na tle jakichś wysp albo luksusowych apartamentów. ale z zamazaną twarzą. Żadne z takich ogłoszeń nie jest zweryfikowane, to jakieś fikcyjne anonse, pułapki gdzie drzwi otworzy 40 letni zapuszczony paszczur albo zostanę pobity i okradziony czy faktycznie istnieją takie divy?
#divyzwykopem
  • 16
Żadne z takich ogłoszeń nie jest zweryfikowane, to jakieś fikcyjne anonse, pułapki gdzie drzwi otworzy 40 letni zapuszczony paszczur albo zostanę pobity i okradziony czy faktycznie istnieją takie divy?


@Stulejman_Beznadziejny: nie zawsze napis "ogłoszenie zweryfikowane" na roksie coś konkretnego mówi - czasami masz bez tego, a diva jest ok (spowodowane między innymi tym, że divy co jakiś czas tworzą zupełnie nowe anonse).
Prędzej sugeruj się garsoniera, ale tam też nieraz nie
@bitcoholic: nie mam, ale jeśli już mam skrzywić się rozprawiczeniem u divy to niech chociaż będzie miło i przyjemnie a nie dwa spusty w godzinę i do domu.

@TestoDepot: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. A czy na garso jest jakaś szukajka czy trzeba ręcznie szukać w dziale dla danego miasta? Bo to trochę trudne znaleźć w gąszczu kilkuset stron teczkę o jakiejś pannie, o ile w ogóle teczka istnieje.
@Stulejman_Beznadziejny: tak, jest wyszukiwanie, ale z tego co widzę to nie zawsze wszystko wyłapuje i czasem trzeba chwilę poszukać choć nie ma co przesadzać. Czasami można natknąć się na jakieś info przeglądając samopomoc dla danego województwa albo w temacie innej divy coś się dowiesz.

skrzywić się rozprawiczeniem u divy to niech chociaż będzie miło i przyjemnie a nie dwa spusty w godzinę i do domu.


@Stulejman_Beznadziejny: A cóż to za
@bitcoholic: miałem zwykłą różową, marzyłem żeby uprawiać seks właśnie z nią, ale mnie rzuciła nim do tego doszło bo jestem mało dominujący i niebezpośredni jak to ujęła. Mam dość trudny charakter pod tym względem, inne różowe mnie nie interesują, nie chce mi się już starać. Za dużo energii poświęciłem na ten związek i już więcej nie chcę. Inna panna mnie nie satysfakcjonuje ale nie chce już być prawiczkiem, niszczy mnie to
@Stulejman_Beznadziejny: Dwa razy byłem u jednej divy, która bierze 1k za spotkanie (Murzynka, nie ma opinii na garso ale nie naciąłem się, petarda pod każdym względem) i raz na duecie w tej samej cenie (te akurat miały kartotekę).

Tak jak więc piszą koledzy - musisz zrobić research, czy to na garso, czy nawet pytając tutaj, ale tak, takie divy istnieją i niektóre to faktycznie inna liga jeżeli chodzi o wygląd/jakość usług.