Wpis z mikrobloga

@Proobs znajomy co pracuję w przychodni opowiadał że stare babki faktycznie tak myślą, tak samo że tabletka wie gdzie boli i leci bezpośrednio np. w plecy. XD bo w reklamie tak było!
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: jeśli ktoś za dziecka miał wpajane że jak sie pomodlisz, to jezusek ci pomoże, to potem takie osoby wierzą w leczące garnki, ziębe albo tabletki lecące tam gdzie boli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bitcoholic: A co się dzieje z jedzeniem/plynem które wpadną do pluc, zalegają latami ? Czy są powoli usuwane ? Np kukurydza jakby wpadła ?
@Proobs: Podobno syrop osadza się na ścianie gardła i paruje do płuc dlatego nie powinno się go popijać i spożywać zaraz po posiłku. Jak ktoś ma info niech potwierdzi :D
  • Odpowiedz
@fizzly: Raczej je wykaszlesz, a jak poleci dużo, np wymioty po sobotniej nocy na zgonie, to się może skończyć zespołem Mendelsona - bardzo ciężkim zapaleniem płuc.

Przez to, ze jest jedna dziurka dopiero głęboko rozgałęziająca się, intubacja dotchawicza jest dosyć ciężką sprawą.
  • Odpowiedz
@fizzly gdy "ciało obce" dostanie się "nie w tę dziurkę" to kończy to się w szpitalu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Edit. O ile się wcześniej nie udusisz
  • Odpowiedz
@hardcor1212 ja tak miałem, powietrze docierały, ale były problemy z oddychaniem, skutkowało to zabiegiem. Dokładnie nie pamiętam jak to wyglądało, bo byłem dzieckiem. Długo bym nie pociągnął, na tak małej ilości tlenu.
  • Odpowiedz