Wpis z mikrobloga

No to 1rm w uginaniu na łapy za mną. Zrobiłem 50,55 i 60 kg, ale nie wiem czy to 60 się liczy, bo dupę chyba oderwałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy to dużo. Darksed zrobił 70, czyli dużo to tak z 90 ( ͡º ͜ʖ͡º)

To ja wyzywam:
@biamiVajs bo trzeba uzupełnić fap folder
@Skogyr bo mówił, że bez robienia łap to sam tłuszcz tam jest, to jestem ciekawy ile zrobiłby on
@IntruderXXL zeby Darsksedzik czasem najwięcej nie miał na tagu
oraz @NooB1980

Przypominam zasady:
Zasady:
-Posladki i góra pleców dotykają ściany/słupka
-Brak bujania
-Można korzystać z pasa i usztywniaczy na nadgarstki

Czekam też na 1,5 razy tyle od Poemata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idiotyczne ćwiczenie xd
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
  • 15
@IntruderXXL: chłopie, przecież nie musisz tego zrobić z 100% ciężaru, możesz dać 80% i po teście napisać że to było RPM 8 albo 9. Just for fun.

Tak jak szanuje ciebie i twoje wpisy, tak twoje unikanie tego typu rzeczy, czy głupie jednorazowe zważenie talerzy przy jakimś lifcie by uciszyć wątpiących zaczynam uważać za podejrzliwe.
chłopie, przecież nie musisz tego zrobić z 100% ciężaru, możesz dać 80% i po teście napisać że to było RPM 8 albo 9. Just for fun.


@snickersfgh: Heh, jaki sens takiego robienia wtedy? Żaden.

Tak jak szanuje ciebie i twoje wpisy, tak twoje unikanie tego typu rzeczy, czy głupie jednorazowe zważenie talerzy przy jakimś lifcie by uciszyć wątpiących zaczynam uważać za podejrzliwe.


Nie od dzisiaj wiadomo że ja robię wszystko po
@Darksed: ale jest w ogóle realna szansa na zerwanie bicepsa w ruchu koncentrycznym, gdy on jest skracany? Ja to widziałem zawsze strzelający biceps na wyprostowanej race np przy ciagach ¯\(ツ)/¯ tu jest grany ze 4x mniejszy ciężar niż przy ciagach u takiego xxl
@IntruderXXL: Z szacunku do ludzi, którzy czytają twoje wpisy i uważają to za cenne (czyli na przykład ja) mógłbyś wrzucić jakiś dowód swojej siły. Inaczej wygląda to jak pompowanie swojego ego tanim kosztem. Szczególnie w czasach fałszywych talerzy, fake naturali itd itp.

Nie chcesz, nie bierz w tym wyzwaniu udziału, twój wybór. Tylko zaczyna to wszystko wyglądać jak mniejsze elementy większej układanki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elements: Pewnie tyle samo albo i mniej XD Nie robię takich ćwiczeń ogólnie xd


@DywanTv: Chcesz powiedzieć, że może nawet 0.6 przy obecnej inflacji ( ͡ ͜ʖ ͡) jestem kimś!

Ta kimś, placek co dwa razy sztangą machnął. (,)

Ale co z tego jak jeszcze chwilę i ćwiare w martwym pykniesz (ʘʘ) i na zawodach wystartowałeś 582.5