Wpis z mikrobloga

@0x34 napisałem ci kulturalnie co o tym sądzę, a ty mnie od dzbanów wyzywasz. Zresztą większość pisze, że źle zrobiłeś, ale ty się uparles, że dobrze zrobiłeś. Teraz masz pretensje, że każdy wie najlepiej, a sam wmawiasz nam tutaj, że to właśnie ty wiesz najlepiej.

Policjant wykonywał swoje obowiązki i on tu nie jest od myślenia.

Właśnie przez takie myślenie w tym kraju jest jak jest. Szef kazał to robię bezmyślnie,
  • Odpowiedz
@0x34: Ty ale ja sie tym zawodowo zajmuje takze teges. W zyciu bym takiego mandatu nie przyjal. Wiesz co studia prawnicze trwaja 5 lat plus 3 lub 4 lata aplikacji. Policjant ma 3 miesiace szkolenia xD co on wie o prawie? NIC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@0x34: dobry pan, mógł zabić, a dał mandat tylko.

Kaganiec dobrze dopasowany, bo jeszcze zadowolony klient pisze szczęśliwy na necie co miłego go spotkało xDDDDD

  • Odpowiedz
@MangoZjem:

ja bym zaplacila 20zl i z dyni a Ty moze bys w sadzie wygral ale za to musialbys sie bujac i zeznawac i udowadniac, ze miales racje. jesli na 20zl wyceniasz swoj czas to Twoja sprawa. przepisy bzdurne ale to nie policja je wymysla, oni wykonuja tylko swoje obowiazki


Całą litanię tu mamy. Na 20 zł nie wyceniamy swojego czasu, tylko wyżej wyceniamy jakieś podstawowe zasady. Ty może nie. Dalej, nikt tego cymbała nie zmusza do pracy w policji, a za wykroczenie można otrzymać również pouczenie, tym bardziej za zerową szkodliwość społeczną. A jeśli osoba ukarana takim mandatem wygrałaby sprawę w sądzie, to mogłaby również pozwać funkcjonariusza o przekroczenie uprawnień, a tu zaczyna robić się ciekawie, bo minimalne konsekwencje to połowa uposażenia przez 6 miesięcy. ( ͡
  • Odpowiedz
@0x34: brawo towarzyszu! Jesteście wzorem dla nieprzychylnej partii hołoty! Mam nadzieję, że w zamian za ciężką pracę udostępniliście funkcjonariuszom milicji obywatelskiej swoją żonę!
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: no słabo wiesz, bo jednak episkopat "se może":
Mateusza 16:18-19 PLNT
Dlatego mówię ci: Ty jesteś Piotr—skała—i na tej skale zbuduję mój Kościół. A bramy piekła nie powstrzymają go. I dam ci klucze do królestwa niebieskiego: Cokolwiek postanowisz na ziemi, będzie postanowione w niebie. A co rozstrzygniesz na ziemi, i będzie rozstrzygnięte w niebie!
  • Odpowiedz
Ile bzdur w tym wątku się pojawiło to głowa mała. Nie macie żadnego pojęcia o prawie, a ekspertów zgrywacie. W mojej opinii mandat był słuszny i w sądzie doszłyby tylko koszty. No ale mógł pouczenie dać - może decyzja z góry.
  • Odpowiedz
@DonCruzo: mogą jeść w schronisku dla bezdomnych. No chyba że chleją i ćpają i nie chcą ich tam wpuścić ale w zasadzie mają wolną wolę i sami dokonali wyboru w ten sposób.
  • Odpowiedz
@0x34: i co? Dostaniesz jutro kolejne 20 zł, pojutrze 20 zł i tak dalej i dalej będziesz twierdził, że deszcz pada? Że hehe za 100 zł niewarto biegać po sądach... Dżizas co za mentalność robaka. Przez takich jak Ty, srają nam bezprawiem (rozporządzenia na kolanie) prosto do ryja. Wiedzą, że naród pochyli czoło i niewolniczo przytaknie bo pan tak ka(ż)rze.


@KanonJerzy: Tylko że problem w twoim myśleniu jest
  • Odpowiedz
zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem dotyczącym maseczek to bezdomni są skazani na śmierć, bo nie mogą jeść i pić, bo musieliby wtedy ściągnąć maseczkę


@DonCruzo: jedyna pozytywna rzecz która zostanie po tych debilach - brak bezdomnych xD

  • Odpowiedz