Wpis z mikrobloga

@0x34: i co? Dostaniesz jutro kolejne 20 zł, pojutrze 20 zł i tak dalej i dalej będziesz twierdził, że deszcz pada? Że hehe za 100 zł niewarto biegać po sądach... Dżizas co za mentalność robaka. Przez takich jak Ty, srają nam bezprawiem (rozporządzenia na kolanie) prosto do ryja. Wiedzą, że naród pochyli czoło i niewolniczo przytaknie bo pan tak ka(ż)rze.

Zdajesz sobie sprawę, że policjant też składał przysięgę? O tym,
  • Odpowiedz
bezdomni są skazani na śmierć, bo nie mogą jeść i pić, bo musieliby wtedy ściągnąć maseczkę


@DonCruzo: a jak ukradkiem ściągną maseczkę by napić się piwk... WODY, to ich dopadnie wirus i umrą.
  • Odpowiedz
Ustawa o obowiązku zasłaniania nosa i ust już została klepnięta i obowiązuje, czy nadal mandaty są nakładane niezgodnie z prawem?
  • Odpowiedz
  • 0
@0x34 Czyli teoretycznie zapalić w przestrzeni publicznej też nie mogę? Tak, jestem palaczem ha tfu na mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@0x34: pan policjant to też człowiek, a nie maszyna i powinien wiedzieć, że to co obecny rząd #!$%@? to w pale się nie mieści. Gdyby był w porządku to by powiedział, że jak zjesz kanapkę to masz zasłonić ponownie usta i poszedłby w drugą stronę. A #!$%@?ł mandat.
  • Odpowiedz
zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem dotyczącym maseczek to bezdomni są skazani na śmierć, bo nie mogą jeść i pić, bo musieliby wtedy ściągnąć maseczkę


@DonCruzo: Ustawodawca wszystko przewidział. Mogą jeść np. w kiblu na dworcu.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: Hej spokojnie. Nie gotuj bigosu. Zgadzam się z Tobą. Wiem też że każda z tych spraw wygrałbym w sądzie. Po prostu szkoda mi czasu na pajacowanie bo za ten czas wolę zarobić dobry hajs. Muszę stosować się do przepisów i mogę wyrazić swoje niezadowolenie (co z resztą czynię) a rządzącym podziękuję za mandat gdy będzie taka okazja. Nie jestem aż tak biegły w prawie jak Ty aby szukać jaki
  • Odpowiedz
@0x34 no nie obraź się, ale jakby jakiś dres do ciebie podszedł i ukradł by Ci 20 zł to też byś się cieszył, że tylko 20zl? Jak napisał @Atalas :No przecież chyba was #!$%@?ło, że takie mandaty przyjmujecie.
  • Odpowiedz