Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
@berecik:

Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę.

Z Ciebie zawsze taki drama queen? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po medycznym profesjonaliście oczekiwałbym obeznania ze statystykami.

COVID-19 INFECTION FATALITY RATE
0-19 0.003%
20-49 0.02%
50-69 0.5%
70+ 5,4%

Szybkiego powrotu do zdrowia!
  • Odpowiedz
via Android
  • 153
@Donmenello Do szpitala zakaźnego wozi specjalna karetka. Panowie ubrani jak w Czarnobylu. Skierowanie do szpitala wystawił rodzinny lekarz po ocenie saturacji (80-85%), liczbie oddechów na minutę 30+, tętno 110 spoczynkowe. Ciśnienie 140*90
  • Odpowiedz
via Android
  • 208
@Rafal00027 U mnie wystąpiło zapalenie płuc bakteryjne po wirusowym. Objawy: ból płuc przy oddychaniu, wydzielina brązowa, poty, dreszcze, gorączkę 39-40, skurcze oskrzeli. Rodziny lekarz to stwierdził
  • Odpowiedz
@Gargris:

najpierw naucz się co to jest zniesławienie, a potem rzucaj KK.

Ty się najpierw naucz, co to jest #!$%@? bez sensu. Zacytuj gdzie pisałem o "fałszywej chorobie" (pewnie nie będzie trudno, bo udzielam się tu od pół roku), potem grzecznie przeproś, zamknij mordę i wracaj do oglądania samochodzików na torze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@1788 34. Tylko że ja jestem dość umięśniony. Przy wadze 95 kg czułem się idealnie i dobrze wyglądałem. Teraz mam 15kg więcej
  • Odpowiedz