Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TaSQ:

rodziców w tej kwestii co widać po reakcji ojca, mimo to olały to i postawiły na swoim plując mu jednocześnie w twarz za 15 lat,


Pewnie "ojciec" regularnie takie odpaly robił więc dobrze wiedziały żeby się szura nie słychać
  • Odpowiedz
@ilem:
Na Reddicie nie brakuje podobnych historii. Wiele konserw w podobny sposób zastrasza dzieciaki aby głosowały na Trump'a. Żałosne. Potem się będą dziwić że młodzi nie utrzymują z nimi kontaktu.
  • Odpowiedz
@Dorhak: Uwazam, ze jest to krzywdzenie, bo pokazuje, ze jesli corki maja odmienne zdanie to sa przeciwko niemu i trzeba je ukarac. Co innego gdyby uzasadnil odbior kieszonkowego tym, ze moga same sobie dorabiac, a co innego tym, ze maja takie, a nie inne poglady. Pokazuje tym brak wsparcia i szacunku. Ale rozumiem, ze jestes z tych rodzin co to na porzadku dziennym bylo mowienie do siebie '#!$%@?', rozumie, ciezkie dziecinstwo,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ilem: nie popieram ojca lecz jeśli mieszkają w jego domu to mają obowiązek dostosować się do jego zasad i ich uszanowac. Nawet jeśli ojciec to dzban to może nie chcieć np. Ruchania córeczek pod swoim dachem i ma do tego pełne prawo.
  • Odpowiedz
  • 0
@cugowski "rozumie"? Mówisz "rozumie" jako 1os liczby pojedynczej słowa rozumieć? Wychowałeś się na podlasiu? Swoją drogą po co te obelgi? U ciebie w domu regularnie obraza się innych? Rozumie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mi to się w bani nie mieści że jakiś hajs dostają regularnie przelewem od rodziców na swoje wydatki, ja od ojca to #!$%@? co najwyżej dostawałem xD
  • Odpowiedz