Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ilem: a ja bym chciał zobaczyc jego minę jak za 10 lat któraś córka będzie musiała urodzić niepełnosprawne dzuecko i ze szczęśliwej Julki zamieni się w wyniszczona życiem kobietę
  • Odpowiedz
@PiterParter: XD g---o a nie lekcje. Dawał im kase, ale jak popierają nie te poglądy co jemu się podobają, to im tą kasę odcina. No ma do tego prawo. Tak samo jak kobieta ma odmówić prawo seksu. Ale to nic innego niż szantaż.
Mam dokładnie takiego samego ojca. Dopóki nie zarabiałem spoko kasy, to pozwalałem ojcu tak wejść sobie na głowę i udawałem przed nim, że jest tak jak on
  • Odpowiedz
@anonimowyloginhehe: Z wszystkim się zgadzam oprócz tego, że jak kobieta odmawia seksu, to jest to szantaż. Kobieta może odmówić seksu, bo nie ma na niego ochoty, coś ja boli, źle się czuje - to nie jest szantaż. :)

Co innego jeśli używa go jako karty przetargowej (i mam nadzieję że to miałeś na myśli). Wtedy z taką osobą nie warto być.
  • Odpowiedz
@gdziesomojeokulary: tak, dokładnie to miałem na myśli. Clue mojej wypowiedzi jest właśnie taki, że i ojciec ma tu prawo odmówić kieszonkowego i kobieta ma prawo odmówić seksu. Ale jeżeli ktoś tego używa jako jakiegokolwiek argumentu/karty przetargowej w czymkolwiek, to to jest patola.
  • Odpowiedz
@ilem: Ja w życiu kieszonkowego nie dostawałem... Musiałem sobie zarobić (a prace w domu jak sprzątanie się nie liczyło), więc zapierdzielałem w warsztacie taty żeby podstać kilkanaście złotych.
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: P-----c jest nie tylko fizyczna. Jak pisalem pozniej, tutaj pokazuje, ze jesli dzieci maja inne zdanie to niech w----------a. Nie uwazam, zeby w porzadku bylo zabierac hajs, bo maja poglady jakie maja. Zero wsparcia, zero zrozumienia tylko ponizenie i wysmianie. Jeszcze mowic do swoich dzieci 'w---------c' i publicznie sie tym chwalic. Toksyczny stary i tyle.
  • Odpowiedz