Wpis z mikrobloga

@Dorhak: Ziomek daj spokoj, ziomek wyluzuj. Jedz na Podlasie, sztachnij sie swiezym powietrzem czy cos ziomek. Widze, ze ty to z tych wrazliwych. Jest git ziomek xD
  • Odpowiedz
@terwer358: @Kunowitz: Jedno obciąć kieszonkowe. Drugie napisać do własnych córek "W---------ć". Podejrzewam, że szybko "w--------ą" z jego życia i pojawią się te pytania które są podane wyżej.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: O jak ja k---a kocham ten argument "dopóki mieszkasz pod moim dachem, to masz się mnie słuchać" xD Dzieci się nie prosiły na świat tłuku, to twój zasrany obowiązek, żeby zapewnić im przeżycie, dopóki nie staną się samodzielne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@abcbacbabcabc: nie powinieneś mnie obrażać, nic złego ci nie zrobiłem. Użyłeś słowa "przezycie" więc nie ma obowiązku im dawać nic poza kątem do spania i żarciem, wszystko ponad jest ekstra.
  • Odpowiedz
@ilem: o co wy sie sracie? Ojciec im dał najlepszą lekcje, każdy czyn ma swoje konsekwencje. Popierają protesty? To papa kieszonkowe bo ojciec ma im zapewnić edukacje, dach nad głową, i pełną miche a kieszonkowe to tylko jego dobra wola, jak chcą pieniedzy to niech z----------ą do roboty jak normalny człowiek bo nigdy w życiu nie ma nic za darmo. Druga sprawa że kierują sie zapewne trendami i nie wiele
  • Odpowiedz
@PiterParter: Dodatkowo jest za nie odpowiedzialny xD Wszystkie konsekwencje spadną na niego np. naprawienie szkody x, a wiadomo co gówniarom przyjdzie do głowy?

Na upartego można by zrobić mu sprawę w rodzinnym z bachorami xD
Nie wiem jak się tam dzieci jego zachowują, ale skandowanie wulgarnych haseł, czy obrażanie innych można im podpiąć za samą obecność i niech udowodnią, że to nie one, jak pies powie, że one xD
Wandalizm, może zakłócenie ciszy nocnej, w najgorszym wypadku pójdzie, że rzuciły racą
  • Odpowiedz
@ilem: szczerze? Ojciec to debil. W jego najlepszym interesie jest, aby ta aborcja była dozwolona. A jak się boi o ich bezpieczeństwo, i słusznie, bo powinien się bać, to powinien iść z nimi i je wspierać. Nie zgadza się z tymi poglądami? 15 lat to nie jest mało. Można siąść z 15-katką i porozmawiać o tych poglądach. Spróbować zrozumieć, a przede wszystkim pomyśleć o sobie w tym wieku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ojciec i córki to skrajni debile, bo stawiają polityczne przepychanki s---------w wycierającymi sobie nimi pysk, w imię własnych korzyści, ponad rodzinne dobro.

@TaSQ: nie, skrajnym debilem jest tylko ojciec
  • Odpowiedz