Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś w pyszne.pl w Łodzi? Dostanie za darmo pizzę pod warunkiem że ją po drodze zje i dostarczy samo pudełko na konkretny adres i dopisze na nim „Oddaj moje 300 zł”

Inne metody zawodzą ¯\(ツ)

#pysznepl #lodz #pytanie
  • 158
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ale czemu ta pizza akurat? #!$%@? opcja jaka moze byc, cale nieprzyjemnosci spadaja na dostawce. to juz mu wyslij jakies puste pudelko kurierem z karteczka w srodku, podobnie kwotowo wyjdzie, albo jak wyzej pisali bukiet kwiatow
  • Odpowiedz
@huudyy: wiesz no ja rozumiem ze ktos ma ciezka sytuacje, ze nie wiem nie dostal wyplaty, wypadly mu jakies wydatki, ale jak ktos jawnie leci w #!$%@?, nie odbiera telefonow, wiadomosci odczytuje i nie odpisuje to zaczynam widzieć na czerwono i kwota nie ma tu znaczenia
  • Odpowiedz
@some_dev: I dokładnie mam ten motyw - brak odczytywania wiadomości, a jak zostało odczytane to OSKARŻANIE MNIE i zwalanie na mnie wręcz winy, wtf za co? Nie mieści mi się w głowie.

A to jest Mirabelka ()
  • Odpowiedz
@Hannahalla: tak? Nadal mi nie odpowiedzialas. Nie jestes z Łodzi a jakies akcje w Łodzi chcesz robic? Podejrzane, na legitne to nie wyglada a na pytania nie odpowiadasz. Chyba sie prosisz o znalezisko na temat uczciwosci ¯\_(ツ)_/¯ jak solgaz czy ten od stwardnienia rozsianego
  • Odpowiedz