Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś w pyszne.pl w Łodzi? Dostanie za darmo pizzę pod warunkiem że ją po drodze zje i dostarczy samo pudełko na konkretny adres i dopisze na nim „Oddaj moje 300 zł”

Inne metody zawodzą ¯\(ツ)

#pysznepl #lodz #pytanie
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nika_blue: @Hannahalla: według mnie polecony zwykły bez zwrotki wystarczy - jak po 3 tygodniach nie wróci to dotarł. Jeśli ktoś powie że nie odebrał to reklamacja na poczcie i masz info kto odebrał i kiedy a jak nie dostarczyli to bodajże 100 zeta jest odszkodowania za to. Zwrotki czasem się gubią. Trzymasz potwierdzenie nadania i treść pisma które wysłałaś. Dodatkowo termin wyznacz za min. 3 tygodnie od daty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: lol każdy kto myśli że nie warto odzyskiwać swoich pieniędzy jest kaleką intelektualnym (wnioskuje po komentarzach wykopków) @Hannahalla: zasada pożyczania pieniążków jest prosta, nie pożyczaj pieniążków osobie jak nie jesteś pewna że jej nie najebiesz xD
  • Odpowiedz
@Hannahalla: jak mi kubek malowałaś to też 100 lat czekałem i jakoś Ci pogróżek na kartonie po pizzy nie wysyłałem xD daj ludziom żyć, tu jest Łódź, nam tu się serio nie przelewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Hannahalla: I bardzo dobrze Hałabała. Zasad trzeba się trzymać. Kwota jest tu już mniej istotna. Ja sam miałem taka sytuacje z przyjacielem. Jak przyszło oddać gość się ode mnie całkowicie odciął. Co prawda kasy już nie odzyskałem ale były to chyba najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.

„-Dobry zwyczaj nie pożyczaj - jeszcze lepszy nie oddawaj”
  • Odpowiedz