Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś w pyszne.pl w Łodzi? Dostanie za darmo pizzę pod warunkiem że ją po drodze zje i dostarczy samo pudełko na konkretny adres i dopisze na nim „Oddaj moje 300 zł”

Inne metody zawodzą ¯\(ツ)

#pysznepl #lodz #pytanie
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@finchharold: hej wiesz, jest taka sprawa, potrzebuję pilnie 2k, slyszalam że masz w------e jak ktoś nie oddaje hajsow, wysyłam nr konta na priv, dzieki
  • Odpowiedz
@brakloginuf: klientem będzie hałabała bo to ona zamowi pizze. Prawnie nikt nikomu nic nie zrobi jedynie przypal moze miec restauracja jak przez @Hannahalla na facebook wleci ich pudelko z tym napisem oddej 300zl. Łódź troche daleko a szkoda bo znam się na takiej nieoficjalnej windykacji. Jak chcesz to daj na priv nr tel to jej zadzwonie że niby jakas oferta handlowa a na koniec powiem "a, i pamiętaj żeby
  • Odpowiedz
@p____w: jak tu napiszę jej nick to jeszcze sobie krzywdę zrobi i będę miała krew na rękach - a tego nie chcę. Chcę po prostu moje pieniądze (,)

A wiem że zobaczy ten wpis i komentarze, i liczę że to coś ją ruszy
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Przecież ta umowa nie byłaby między ofiarą a restauracją, tylko Hałabałą a restauracją, co pozwala jej złożyć sobie takie zamówienie jakie chce. Ofiara nie jest stroną umowy, zostaje jedynie wykorzystany jej adres. Też nie wiem o co się prujesz.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Nie zesraj sie, bo ewidentnie masz kij w dupie. Opka chce to załatwić ciągle polubownie, do tego jakoś z jajem a ty się prujesz jakby ktoś ci do matki strzelał. Ogarnij się i odstaw internet.
  • Odpowiedz
tym ze zamawiajac na pyszne podpisje sie (wirtualnie) umowe mirdzy restauracja a klientem na dostawe, a Ty chcesz anonimowo to zaburzyc a dalej niech sie restauracja martwi jak sie klient w----i¯_(ツ)_/¯ i np zglosi ta sprawe, do czego ma prawo


@brakloginuf: ale kto ma prawo i do czego? XD klientem będzie ona, zapłaci, a kurier ma tylko pudełko zawieźć. Nikt na tym nie straci, a żaden klient się nie w----i
  • Odpowiedz