Wpis z mikrobloga

@WCB9968: inpost monitoruje wszystkie paczkomaty. Mogliby robić raz na rok filmik z kompilacją takich ludzi co walczą z wyciąganiem paczek. Byłby hit xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@WCB9968: miałam to samo a przy okazji paczka została rozwalona. Napisałam reklamacje do inpostu, ale nie sadze że coś sensownego odpiszą. Napisałam z informacja do sklepu, gabarytowo było okej. Przyznali że nie za bardzo fajnie to wygląda, ja im zasugerowałam aby rozważyli, czy może nie lepiej by było, gdyby lepiej zabezpieczali paczki - mają rozważyć.
pingwinowa - @WCB9968: miałam to samo a przy okazji paczka została rozwalona. Napisał...

źródło: comment_1604314585uXhjWndGTT2bPiuN6ioDxk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to raczej wina sprzedawcy że deklaruje taka, a nie inną skrytke


@bslawek: no właśnie #!$%@? nie, a 1400 pelikanów zaplusowało. xD Od dawna jak się wymiary nie zgadzają z wymiarami skrytki, to zmieniają skrytkę i ci naliczają kilka zł opłaty.
  • Odpowiedz
Co wy scyzoryków nie nosicie? Wycina się dziurę w kartonie, wyjmuje zawartość, a resztę zostawia się w skrytce, niech się kurier z nią męczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WCB9968: 1. taki rozmiar zadeklarował wysyłający, więc jak ma wstawić do większej skrytki, skoro nie jest opłacona taka opcja.
2. Nie płacz.
3. Nie korzystaj jak masz obiekcje.
  • Odpowiedz