Wpis z mikrobloga

1. taki rozmiar zadeklarował wysyłający, więc jak ma wstawić do większej skrytki, skoro nie jest opłacona taka opcja.


@Ant-Man:

Ale wiesz, ze inpost sie tez #!$%@?, jak przesylke w rozmiarze A zadeklarujesz jako w rozmiarze C? :D

  • Odpowiedz
@WCB9968: Mialam dokładnie to samo - próg 1cm, paczka aż po samą górę skrytki, karton twardy jak nigdy I nie dało się go ugiąć. Musiałam dzwonić na infolinię i dopiero za 3 dni przełożyli mi pakę do większej skrytki. Teraz każdy mądry i lecą teksty typu "ciesz się że nie leciałaś do popu!111", ale gdyby któremuś się przytrafiło to samo, to pierwsi płakaliby na wypoku ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Ok. miecha temu zamówiłam 2 pary małych hantli z Decathlonu. Otwieram paczkomat i już szok, jak ta paczka wygląda (porozrywany zgniotek). Drugi szok przeżyłam podejmując próbę wyciągnięcia tejże paczki: naprawdę trzeba było się zaprzeć obiema nogami i dobrych kilka minut przesuwać "lewo-prawo", żeby ta paczka wylazła. Jak rozumiem sklep sportowy to i dla sportu to zrobili... (°°
  • Odpowiedz
Kiedyś pytałem kuriera który mi tak wpakował a akurat jeszcze był pod paczkomatem, odpowiedział że jest to wina sprzedawcy bo zadeklarował mniejsza paczke a gdyby jemu się nie udało tu włożyc to musiał bym odebrać z punktu który jest oddalony o jakieś 15 km (mieszkam na wsi).
  • Odpowiedz