Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WCB9968: gdzie ten prog jest?
Masz miejsce na ręce, paczka nie jest zgnieciona.
Zesrales sie.

A jakby w takich przypadkach zmieniali gabaryt, to by się pewnie sypały skargi, bo rozmiar kartonu nie przekraczal rozmiaru skrytki

@bafficze: U Ciebie już jest dużo gorzej niż u opa chociaż karton inpost raczej sugeruje, że to do tego rozmiaru powinno pasowac. . ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba ze nie podumali
  • Odpowiedz
  • 2
@bslawek: @BrakPomysluNaNick: to inpost powinien zwracać natychmiast do nadawcy z odpowiednią adnotacją a nie giąć karton i upchnąć na siłę, przecież żeby wyjąć taką paczkę muszę otworzyć ją w paczkomacie :(

@WCB9968 a później pretensje że paczka miała być na wtorek a jest piątek... Powinni zamiast odesłania zamienić skrytkę na większą a dopłatę na koszt wysyłającego.
Mi kiedyś gigant wysłał paczkę z pudełka od dużej puffy tak min 0.7*0.7m. Najlepszy
  • Odpowiedz
@WCB9968 InPost tak robił, dawno dawno temu jak tam pracowałam na infolinii, to dostawaliśmy reklamację że hurr durr #!$%@? KCEM MOJA PACZKE TU I TERAZ ODDAWAC, więc zasadniczo jak się mieści to kurier wkłada ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wplalbys zeby cofneli ci@paczke do nadawcy za to ze wybral zly rozmiar? Czy wolalbys aby dali na inna polke i naliczyli oplate przy odbiorze? Ja wole sie meczyc z wyciaganiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz