Wpis z mikrobloga

Katarzyna Bosacka - baba z nadwagą, która od lat w mediach jest promowana jako specjalistka od zdrowego żywienia i poucza ludzi z nadwagą, że źle jedzą. Ja #!$%@?, przecież to tak jakby program o stomatologii i zdrowiu jamy ustnej prowadził jakiś żul z czarnymi zębami.
#bosacka #tvn #zdrowie #telewizja #dieta
wcfilmowe - Katarzyna Bosacka - baba z nadwagą, która od lat w mediach jest promowana...

źródło: comment_1604162419NXDPvN5nR4DEbKJXsCTLXz.jpg

Pobierz
  • 52
@wcfilmowe: Jakby haker kiedyś miał wiedzę jak się włamywać a potem zapomniał to twoja analogia byłaby akuratna.

To, że jest gruba nie znaczy, że musi opowiadac lewicowe brednie. Może mówić - ja żarłam to i to i popatrzcie do czego się doprowadziłam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 159
@wcfilmowe: pomijając jej rzetelność to przecież ona nie promuje fit czy odchudzania tylko świadomość konsumencka co zawiera dany produkt i jakie sztuczki stosują producenci aby wyciągnąć od konsumenta kasę.

Dużo odcinków ma o nie zdrowym jedzeniu, np. frytki, gdzie analizuje skład i wyciąga konkluzje, że jak się chce zjeść frytki to najlepiej klasyczne, z ziemniaków a nie jakieś cudaczne kształt z płatków ziemniaczanych bo coś tam coś tam.

Tak więc #!$%@?
@pablo397: a gdzie ja jej zarzucilem, że jest hipokrytką? Pokaż, zacytuj.
Zauważyłem jedynie, że ktoś kto jest gruby i prowadzi program o zdrowym żywieniu to trochę kek xD mało wiarygodny po prostu. Tak samo jak mało wiarygodny byłby szczerbaty dentysta albo obrońca zwierząt z zagłodzonym psem w domu. Podobną akcja była z tą super nianią, która w TVN uczyła innych jak wychowywać dzieci, kiedy jej syn miał problemy z prawem.