Wpis z mikrobloga

Ci, ktorzy podniecaja sie niezdrowo, ze konfa jest skonczona ewidentnie nigdy nie rozumieliscie tej partii. Konfa nigdy nie zabiegala o glosy wszystkich. Julki i Oskarki mysla, ze zaden mlody juz nigdy nie zaglosuje na Konfe. Mlode kuce zawsze byly przeciwnoscia bananow, Julek i Oskarkow moim zdaniem to raczej spowoduje naplyw mlodych do konfy po tym jak zobaczuli co reprezentuja ich rowiesnicy.
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #protest #aborcja #4konserwy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ze konfa jest skonczona ewidentnie nigdy nie rozumieliscie tej partii.


@MehowM: a wy nie rozumiecie, że ich typowi wyborcy to pewnie by im zapewnili jakiś 1-2% w wyborach i to tacy jak ja, zapewniali im dużo głosów.

Tacy którym zależało na gospodarce, o którą mieli walczyć, a nie przeszkadzało im to że są mocno związani z kościołem.
i właśnie takich ludzi konfa traci.
  • Odpowiedz
a wy nie rozumiecie, że ich typowi wyborcy to pewnie by im zapewnili jakiś 1-2% w wyborach i to tacy jak ja, zapewniali im dużo głosów.


@hpiotrekh: no ale badania kloca sie z tymi waszymi madrosciami to jak to jest? Dalej myslisz, ze sila konfy sa wyborcy ktorzy skacza z parii na partie w zaleznosci co im akurat w TV pokaza? Pewnie bardzo bys chcial, zeby to od ciebie zalezalo
  • Odpowiedz
@MehowM: ja przedstawiam sytuację z mojej strony.
Od 10 lat czy nawet dłużej głosowałem na korwinów, więc nie skaczę z partii do partii.
W tej chwili nie wyobrażam sobie znowu na nich głosować, a jak sam chyba zauważyłeś to nie jestem sam z takimi myslami.

Wybory pokażą kto miał racje. Ja się od narodowców trzymam jak najdalej teraz.
  • Odpowiedz
@MehowM: Nawet nie wiesz jak dużo młodych ludzi antypis głosowało na Konfę, bo taka nowa, merytoryczna partia. Dla nich naturalne bylo, glosowanie na Trzaskowskiego w 2 turze i naturalna będzie zmiana glosu np. na Hołownię.
  • Odpowiedz
Wybory pokażą kto miał racje. Ja się od narodowców trzymam jak najdalej teraz.


@hpiotrekh: do wyborow jeszcze tyle czasu, ze sytuacja z aborcja to na twoja decyzje wyborcze moze miec akurat najmniejszy wplyw. Badania jakie sa teraz swieze, pokazuja natomiat, ze zaden spadek poparcia konfy nie nastapil¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak dużo młodych ludzi antypis głosowało na Konfę


@libek: i dalej beda. Tak jak pisalem przecietny mlody kuc rozni sie zdecydowanie od protestujacych, ktorzy w rytm techno krzycza "yebac PIS"
  • Odpowiedz
@MehowM: Ja mam pamięć dłuższą niż 5 minut i na pewno nie zapomnę jak to konfa w dużym stopniu przyczyniła się do wyboru Dudy na druga kadencję.

Będę pamiętał jak stoją teraz ramie w ramie z pisem na protestach.
Bedę pamiętał jak bredzą o tym że zwierzęta nie czują bólu i są nieświadome. xD

i mógłbym tak wymieniać
  • Odpowiedz
Będę pamiętał jak stoją teraz ramie w ramie z pisem na protestach.


@hpiotrekh: skad ten pomysl? no i sa przeciwni 5 dla zwierzat to chyba w kontrze do pis, za to taka lewica w sejmie przeklepuje wszystko to co PIS ale ludzia gada jacy to oni rozni :D
  • Odpowiedz
@MehowM: Ale na konfę nie glosowali tylko przeciętni kuce, ale młodzi ludzie ktorzy nie mieli realnie na co głosować, a chcą zmiany. Zresztą skoro większość koleżanek i rówieśników teraz protestuje, to pójdą w nurt.
  • Odpowiedz
Zresztą skoro większość koleżanek i rówieśników teraz protestuje, to pójdą w nurt.


@libek: Kuce to byli glownie ci, ktorzy patrzyli na tych co ida z pradem jak na idiotow i nie chcieli z nimi miec nic wspolnego. Ja obstawiam wzrost mlodych wyborcow konfy wlasnie.
  • Odpowiedz
Konfa nigdy nie zabiegala o glosy wszystkich


@MehowM: Dlatego wchodzili w dupe agrouni? Dlatego próbowali do siebie zachęcić turbo Słowian, anty 5g i anty szczepów? To dlatego zjawiają się na KAŻDYM proteście grup uznawanych za szurów? To dlatego włażą każdemu kto sie pokaże u marcinka rolę?
Te nowe światło że "uuu konfederacja nigdy nie chciała wszystkich" całkowicie nie trzyma się kupy d--y no ale jest nowe światło od wodza to
  • Odpowiedz