Wpis z mikrobloga

@solomun_pdg: Nie wiem, a co w czasie okupacji niszczenie restauracji i kin, w których "siedziały świnie" miało do walki o wolność? Właśnie to: obrzydzenie instytucji i miejsc, w których gromadzą się osoby popierające to przeciw czemu niszczący protestują.

Pod kościołami protesty powinny się odbywać co niedzielę od 9 do 15, tak żeby jak najmniej ludzi chciało do nich chodzić.
  • Odpowiedz
@rutkins: I kolejny stosujący tą tandetną retorykę... Wiesz może, dlaczego podczas okupacji mazali po murach zamiast zrobić np. marsz? Pomyśl, jak nie wpadniesz na odpowiedź to daj znać, podpowiem.
  • Odpowiedz
@rutkins: Pamiętacie jak Hitler w wyborach we wrześniu 1939 zdobył większość w sejmie? To były czasy. A te debaty prezydenckie ze Stalinem, to też było coś.
  • Odpowiedz