Wpis z mikrobloga

  • 1350
Halo #gdansk! Galeria Metropolia. Zapraszamy na bezpłatne badanie! USG jąder dla panów do 45 lvl a dla starszych badanie PSA. Nic nie boli. Szybko i łatwo. Przyjdźcie! Będziemy czekać do 20.
#trojmiasto #movember #zrobtodlajaj #pokazmorde (ja po lewo, obok Sandra, a po prawej pan lekarz urolog Kuba)
iniacz - Halo #gdansk! Galeria Metropolia. Zapraszamy na bezpłatne badanie! USG jąder...

źródło: comment_16041362517t3WlQiy88wnQxDHUoWAOg.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniacz: ale mogłaś też wyjaśnić, że to badanie nie polega na "macaniu" jajek jak to niektórzy tutaj myślą. Inna kwestia, że no polecam dla własnego spokoju czasem sobie zrobić tego typu badania, osobiście miałem z 2 tygodnie temu i wyszły co prawda jakieś małe i niestraszne guzki, no ale wyszły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iniacz:Usg raz do roku powiadasz? Typowe w przychodniach w mojej małej miejscowości.
- panie doktorze, chciałbym zbadać się czy wszystko że mną ok? serce, coś anty rakowe, j---a, usg itd...
- a co? pana coś boli? Krew, mocz wystarczy.
Zazdroszczę ludziom chęci kombinowania i jeżdżenia i szukania. Ja mam depresję jak widzę lekarzy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Bardzo DZIĘKUJĘ! Dużo was było. Bardzo nam było miło z wami rozmawiać i was badać. Do zobaczenia za rok! :*
  • Odpowiedz