Wpis z mikrobloga

  • 1350
Halo #gdansk! Galeria Metropolia. Zapraszamy na bezpłatne badanie! USG jąder dla panów do 45 lvl a dla starszych badanie PSA. Nic nie boli. Szybko i łatwo. Przyjdźcie! Będziemy czekać do 20.
#trojmiasto #movember #zrobtodlajaj #pokazmorde (ja po lewo, obok Sandra, a po prawej pan lekarz urolog Kuba)
iniacz - Halo #gdansk! Galeria Metropolia. Zapraszamy na bezpłatne badanie! USG jąder...

źródło: comment_16041362517t3WlQiy88wnQxDHUoWAOg.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeterFile: widzę statystyki, które podlinkowałeś i wiem, że może to bańka informacyjna ale wśród moich znajomych kobiety albo wybierają kobietę jako ginekologa albo jest im to obojętne. Jedyną osobą w moim życiu, która powiedziała, że woli chodzić do mężczyzn była już lekko starsza nauczycielka wychowania do życia w rodzinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gieneq maca pan doktor :) ja najwyzej mogę potrzymać za rękę dla otuchy xD, ale ogólnie to w gabinecie jest tylko pacjent i lekarz.

@iniacz: Chyba rok temu jak była akcja z tej organizacji to jeszcze poza lekarzem była studentka xDDD Ale zapytano mnie o zgodę na wstępie ale przecież przyszli lekarze muszą się uczyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iniacz: lepiej idzie tutaj niż kiedyś będziecie w szpitalu gdzie oprócz doktor jest 3 rezydentów naradzających się nad usg waszych jajek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iniacz: Sory, to miał być cytat ale nie wskoczył - kolejny bug jakiś.
Jak dobrze pamiętam to okazji chyba się dowiedziałem z Twojego postu z rok temu xd
  • Odpowiedz
Nie ukrywam, bawi mnie strach wykopowych dzieciaczków i podnieta nad „macaniem jajek”. A to badanie jak każde inne, bez podtekstów, bez wstydu (fujarę trzymacie zakrytą, żeby dobrze odsłonić jajca) i w jak najbardziej właściwym celu. Więc zamiast podś#!$%@? idźcie i się badajcie. A pan doktor na pewno załatwi wszystko sprawnie i profesjonalnie.
  • Odpowiedz