Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#medycyna #autyzm #zespolaspergera #pytanie

Mama chce, żebym zbadał się pod kątem całościowego zaburzenia rozwoju (tj. czy nie mam czasem zespołu aspergera).

Otóż od pewnego czasu moja mama porusza temat dotyczący mojego zachowania w dzieciństwie i obecnie. Nie wiem czy sie czasem naczytała jakiś głupot w internecie, ale cały czas mi mówi że moje zachowanie w dużej mierze pokrywa się z tym co wyczytała ( to jest: strasznie nie lubię głośnych imprez i generalnie kakofonicznego hałasu, maniakalnie zajmuje się min. elektroniką, nie gapię się w oczy jak z kimś gadam xD i tak dalej...)
Generalnie na początku to olewałem, ale ona dalej nalega.

I teraz pytanie. Pójść rzeczywiście się przebadać czy to olać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9b2c040860c8092cf49423
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja sprawa. Jesli myslisz ze diagnoza, leki i terapia Ci pomoga to dawaj. Jak nie chcesz sie "leczyc" to nie ma sensu sie dolowac.

Ja raczej na pewno mam Aspergera czy inne cholerstwo rozwojowe ale nie czuje potrzeby chodzic z tym po lekarzach bo wiem ze mi nie pomoga. Aspergera sie nie leczy, mozna tylko lagodzic zachowania i nauczyc sie z tym zyc poprzez terapie jesli sam nie dajesz sobie