Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
Ja pinkole już nie daje z Wami rady.

- Hołownia jest całkowitym przeciwnikiem aborcji ale od 2013 mógł zmienić zdanie. To protest wszystkich Polaków więc też powinien iść z kobietami.

- LGBT (które zawsze wspierało kobiety w walce o aborcję) po co jest tam zapraszane! Wszystko popsuli jak zawsze homosie!!!1

#protest #neuropa #lgbt #bekazprawakow
  • 24
@Ojciec_Slabeusz: powiem ci tak, ja sobie nie zdawałem sprawy, że są tam jacyś przeciwnicy lgbt, wiem, że są ludzie o różnych poglądach - idą tam libertarianie jak i komuniści (mam znajomych po obu stronach), idą jacyś centryści od hołowni i platformy, ale jeżeli są tam ludzie, którzy mają problem z tym, że dwóch chłopaków się całuję to ja temu protestowi życzę jak najgorzej, i jeżeli będzie tak jak tutaj mówicie -
@lakukaracza_: popełniłem dzisiaj mini wypowiedź o Hołowni w kontekście tego wsparcia. To człowiek zagadka, być może człowiek, który wejdzie w miejsce PiSu. Z perspektywy wyborcy konserwatywnego wolałbym, żeby w końcu w polityce, w to konkretne miejsce pojawili się ludzie konsekwentni i praktyczni, a nie koniunkturaliści i populiści straszący homokomando oraz ideologiami z dupy. Chciałbym, żeby w to miejsce weszli ludzie, którzy potrafią stymulować przemiany społeczno-polityczne, z taką ludzką uczciwością.

Postulaty te
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lakukaracza_: Kiedy polak widzi tęczową flagę LGBT, albo co gorsza usłyszy, że oni chcą jakiś praw to zaczyna się trzaść i tarzać po ziemi, potem dostaje epilepsji. Później mówi, że już nie wspiera protestów i głosuje na PiS i Dude, bo mimo wszystko Duda. NIE DLA POLSKI LGBT!
@lakukaracza_: jako, że na wypoku jestem noname, to może ktoś to jawi się jako ultralewak powtórzy i naprostuje #!$%@? o Hołowni jakie tutaj czytam.

1. Tak, jest on przeciw aborcji, jest katolikiem i wiara mu to nakazuje.
2. W kampanii wyborczej mówił, że jako prezydent (wszystkich polaków) zawetowałby każdą ustawę ze zmianą dot. aborcji. Zarówno liberalizującą jak i zaostrzającą. Argumentował (całkiem słusznie), że aby przegłosować weto prezydencie potrzeba 3/5 głosów i
@lakukaracza_: Egoiści ze skrajnej lewicy chcą zagarnąć marsz dla siebie i tylko dla siebie i otrzymają z tego gówno bo tacy właśnie są zachłanni i ich najważniejsze. Pierwszy raz w życiu szedłem ramie w ramie na jakimś zgromadzeniu z osobami lgbt i mi nie przeszkadzały bo pomimo różnic poglądów w tej konkretnej sprawie walczymy o prawo kobiet które zostało im odebrane oraz wyrażamy niezadowolenie dla rządu ale oni muszą oczywiście się