Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
Ja pinkole już nie daje z Wami rady.

- Hołownia jest całkowitym przeciwnikiem aborcji ale od 2013 mógł zmienić zdanie. To protest wszystkich Polaków więc też powinien iść z kobietami.

- LGBT (które zawsze wspierało kobiety w walce o aborcję) po co jest tam zapraszane! Wszystko popsuli jak zawsze homosie!!!1

#protest #neuropa #lgbt #bekazprawakow
  • 24
  • Odpowiedz
Szkoda gadać. To co, to może lewica ma w ogóle LGBTQ+ powiedzieć, że nie mogą z nami protestować? Że mają się schować i siedzieć po piwnicach, bo Januszowi w Piździszewie Dolnym się to nie spodoba? Strajkować może każdy, strajkować mogą kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, rolnicy, geje i babcie. Ale przecież ten strajk zaczęły kobiety, wspierane właśnie przez środowiska tęczowe. I ja mam w dupie taką lewicę, która by swoich sojuszników chciała chować do
  • Odpowiedz
@Rafal90: ale wiesz, że w LGBT jest również literka B - czyli też kobiety biseksualne, które, niespodzianka, mogą zachodzić w ciążę? Jakoś nie widzę i nie słyszę okrzyków "związki partnerskie!" albo "pizza hawajska dla każdego geja!". idą z nami w ramię w ramię i krzyczą o prawach człowieka, o prawie do aborcji i prawie do decyzji. co, tego też nie mogą?
  • Odpowiedz
@sehnsucht: Wiem ale B to tylko jedna literka z alfabetu :) Oczywiście że mogą ale dlaczego akurat oni są w tym wyróżnieni. Idą tam różni światopoglądowo ludzie wykonujący różne zawody ale na piedestał trzeba przecież wystawić atencjuszy z lgbt bo jak by mogli wspierać kobiety tak normalnie bez wychylania się jak pozostali.
  • Odpowiedz