Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem strajki o prawa mężczyzn też powinny mieć miejsce. Dlaczego? Jasno podam argumenty.
- Wiek emerytalny. Dlaczego jako mężczyźni musimy pracować o 5 lat dłużej, kiedy w większości branż "siłowych" porządnie latami eksploatujemy swoje ciało.
- Walka z hipokryzją kiedy jesteśmy ignorowani przez wiele grup kobiet. Przykład? W momencie kiedy rząd krzywdzi kobiety to one krzyczą, strajkują, a gdy facet tego nie popiera, oburzają. A gdy sytuacja jest odwrotna to te kobiety nawet nie, że się dołączają ale też oburzają już za samo strajkowanie, zakładając że to one mają w tym kraju źle.
- Walka z "forami" w wielu miejscach. Czy to na uczelni kobiety są faworyzowane, czy to nawet w sądzie. Przykładem jest to, że kobieta często dostaje łagodniejsze wyroki niż mężczyzna.
Ja jestem za równouprawnieniem i nie odbieraniu nam praw, oraz dyskryminacji z czasem co już mogę zaobserwować gołym okiem.

#strajkkobiet #strajkmezczyzn #protest
MTQX - Moim zdaniem strajki o prawa mężczyzn też powinny mieć miejsce. Dlaczego? Jasn...

źródło: comment_1603970544P8zTYZVBsnuA9mLHzvuge4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MTQX: Dobry test by był czy kobiety tez by tak się solidaryzowaly jak wielu mężczyzn na ich proteście, czy miałyby w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MTQX: ogólnie tak, ale teraz to jest bez sensu. Teraz jest moment czerwonej błyskawicy i takie podpinanie się pod protest o aborcji to rak.
Dziewczyny mają swoje, hehe, postulaty i skupmy się na protestowaniu w ich sprawie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MTQX: co do pierwszego masz rację, że wiek emerytalny powinien zostać wyrównany, ale co do reszty to jakieś p--------o. Jaki był strajk mężczyzn w którym kobiety nie brały udziału? Zazwyczaj kobiety też biorą udział w strajkach. Wyroki jak zawsze więcej facetów jest w więzieniach, zazwyczaj mają już jakieś inne wyroki, rozboje na koncie więc dostają większe wyroki. Kobiet popełniających przestępstwa jest po prostu o wiele mniej i mają więcej sytuacji
  • Odpowiedz