Wpis z mikrobloga

@SipaXtra: nie wiem jak on, no ja pewnie bym się trochę przestraszył. ćwiczyłem w życiu jakieś sporty walki, ale niestety mam inne zajęcia, dla takich ludzi za to sens życia to jest być WIELKIM i GROŹNYM. przy tym w głowie nic poza prawacką propagandą, więc i nie można się spodziewać co im akurat #!$%@?. wystarczy że któryś stwierdzi że mam za długie włosy, włączy mu się protokół UGA BUGA LEWAK a
@Loyalis: nie oni stoją żeby pogilac swoje ego, nie rozumiejąc ze są rozgrywani jak dzieci w sprawie która ich najbardziej dotyczy, czyli możliwość aborcji. To tacy jak oni a często porzucają kobiety gdy dowiadują sie ze w przyszlosci będą musieli z wózkiem dorosłego upośledzonego wozić po osiedlu, i nie umieja stworzyć normalnej rodziny. Pierwsi do hasełek a ostatni do codziennoci.
@bobek: co ty chlopie #!$%@? xD. Stali tam od pierwszych aktow dewastacji. To ty sobie uroiles, ze to armia kaczynskiego. Podaj jakies statystyki odnosnie tego problemu.
@Heady1991: Policja chętnie by im jeszcze pomogła w imie pomocy karakanowi. Kibole maja jeden cel - napierdzielać się. Pobudki są nieważne.

Tutaj teraz wychodzi jak cienka granica jest miedzy kibolami i psami :D
@Loyalis: no to rzeczywiście jest powód żeby #!$%@?ć wszystkich po kolei xD

tłum we wszystkich miastach był mega pokojowy, w Warszawie sami zmazali bohomazy z pomnika AK namalowane przez tvpisowskich prowokatorów, kilka dni temu na głównej wylądował filmik z prowokatorem, który wszedł w tłum tylko żeby z niego rzucić butelką w policje - a zaraz zewsząd było słychać głosy "nie rzucać". nawet jeśli znalazł się ktoś, kto rzucił tą petardą (w