Wpis z mikrobloga

@somskia: "poprawa ekonomiczna kobiet" co niby ma ten postulat oznaczać w kraju w którym kobiety nie są dyskryminowane? "Wdrożenie konwencji antyprzemocowej" tej samej która deklaruje ze przemoc ma płeć? "pełnia praw reprodukcyjnych" a ten potworek językowy tu jeż niesamowity przejaw hipokryzji, nie mogły napisać zwyczajnie aborcji? Nie widzę tu niczego dotyczącego systemowej dyskryminacji mężczyzn w sądach rodzinnych, utrudnianiu kontaktu z dziećmi, nie równym wieku emerytalnym i mógłbym tak wymieniać cały wieczór
Nie widzę tu niczego dotyczącego systemowej dyskryminacji mężczyzn w sądach rodzinnych, utrudnianiu kontaktu z dziećmi, nie równym wieku emerytalnym i mógłbym tak wymieniać cały wieczór


@kolega_z_sasiedztwa: To zorganizuj swój protest ze swoimi postulatami i dołącz do reszty. Kobiety mają za Ciebie o Twoje prawa walczyć? xD
@Niewiemja: inaczej będziesz ćwierkał za 15 lat jak Cię miłość twojego życia której przyrzekniesz wierność zostawi bez mieszkania na które będziesz musiał jeszcze spłacać kredyt i ograniczy Ci kontakt z dzieciakami. Właśnie przez takich głąbów jak ty w tym kraju mężczyzna 8x częściej strzela samobója. Ale co ty możesz wiedzieć o życiu jak masz może ze 20 lat
@kolega_z_sasiedztwa: A co mają te postulaty do zostawienia mnie bez mieszkania? xD Już fikoły walisz ostre bez pokrycia xD Nie chcesz żeby tak sie stało to sobie ogarnij intercyze. Co do ograniczania kontaktu z dziećmi to w tych Twoich postulatach które sa nie wiadomo skąd masz wolne sądy xD

Ale co ty możesz wiedzieć o życiu jak masz może ze 20 lat


@kolega_z_sasiedztwa: Uuuu, argument wieku bo nie ma innych,
@Niewiemja: aha intercyza ci da sporo jak partnerka zezna pod przysięgą że została zmuszona do jej podpisania. Skąd wgl przyszło ci do głowy że mogę być Pisowcem że wyskakujesz mi tu z jakimiś wolnymi sądami? Tak się składa że sam chętnie bym Pisowców #!$%@?ł z tego kraju ale potrafię też zauważyć zagrożenia płynące ze stopniowego ograniczania praw facetów. "co mają te postulaty do zostawiania mnie bez mieszkania" np ten o wdrożeniu