Wpis z mikrobloga

@KapralJedziniak Juz widzę jak honorowo dupą że szczęścia klaszczesz, gdy Ci lekarz mówi że kobita nosi warzywo w brzuchu. Kozaki prolife do póki ich to nie dotknie.

Leć okruszku na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Misiakufal: @thewickerman88:
Poza procesjami, które i tak są w niedzielę przy małym ruchu, Kościół nie rozwala ludziom dnia. Ostatnio taki debilizm jak wy, widziałem na masie kretynów ( czy tam krytycznej) ale w mniejszej skali. Wasza głupota i złośliwość wybija poza skalę, niczym islamski fanatyzm.
@KapralJedziniak
Kościól rozwala ludziom życia. Zmusza do tkwienia w małżeństwie bo rozwód to grzech ciezki. Zmusza do rodzenia obumarłych płodów. Zmusza do chodzenia do kościoła przez idoktrynację od małego dziecka. Zmusza strachem do poddaństwa. To ze posiedzisz w samochodzie godzinę dłużej nic Ci nie zaszkodzi w porównaniu do tego za ile zła są odpowiedzialni.
@Misiakufal:

Zmusza do tkwienia w małżeństwie bo rozwód to grzech ciezki.

Serio? Kogo zmusza? Jeśli nie wierzysz i nie brałeś ślubu kościelnego, nikt nie zmusza - urojenie fanatyka

Zmusza do rodzenia obumarłych płodów.

Kościół czy konstytucja ? Kościół pisał konstytucję? - urojenie fanatyka.
Do obumarłych płodów? - W przypadku stwierdzenia śmierci dziecka, jest usuwane.

Zmusza do chodzenia do kościoła

Tak, sam widziałem jak kościelna dywizja pancerna zaganiała do kościoła - kolejne
@HadakaJime:
Jeszcze nie.Niestety cyklonu B ( stosowanego przez waszego idola) zabrania mi klauzula sumienia a wątpię by coś innego podziałało skutecznie na wściekły tłum blokujący miasto.
Może policja coś wam zaaplikuje. Będę bił brawo.