Wpis z mikrobloga

po wczorajszym tripie #lsd mogę powiedzieć, że chce więcej - nie sądziłam że koszula w tukany, firanki i kontemplowanie rogalika może być takie ciekawe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pytanie brzmi - mogę dzisiaj zarzucić pixy? Niebieskie domino, niby 220mg ale wszyscy wiemy jak to wygląda w rzeczywistości ( ͡º ͜ʖ͡º) Czuję się całkiem w porządku, nie mam żadnych problemów z nastrojem ani nic, fizycznie też okej - nie mam żadnego zjazdu.


#narkotykizawszespoko #mdma
  • 40
ps tak mi się przypomniało - patrzenie w lustro na tripie jest przereklamowane, o wiele gorzej jest jak spojrzę w nie rano bez makijażu :P


@harpiowata: nie jest takie złe jak to ludzie opisują. Odrobine dziwne. Chociaż wole to po mdmaxD

Będziesz próbować więcej?
@MagikLOL w #!$%@? zniszczona jestem po tym opio, normalnie nie zwlekam się z łóżka

co z tego że normalnie funkcjonuje, chodzę do pracy i wyrabiam pełen etat, nikt by nie rozpoznał po mnie że ćpam, a ludzie uważają że jestem sympatyczna i normalna - na pewno jestem R O Z J E B A N A po moim ciągu
@harpiowata: nie mówię że już teraz jesteś wyniszczona ale nikt nie wie co będzie za rok dwa trzy. Samo to że już rok jedziesz na tym jest niepokojące. Dopóki jest ćpanie dopóty funkcjonujesz
@expertonlanguage już jestem po, ale dziękuję za ostrzeżenie :) i szczerze - też tak uważam. Na pewno to nie było 220mg, myślę że około 150-180mg+domieszka fety albo innego stima. Bardzo mocno i szybko biło mi serce, po samym tripie miałam akatyzje (nigdy nie miałam tego po mdma, a feta akurat powoduje), do tego było czuć wyraźne pobudzenie - i to nie takie jak po mdma, euforyczne połączone z empatią, tylko tak jakbym
@harpiowata: mda prawdopodobnie to było, uważaj na następnym razem a najlepiej to kupuj kryształ może trochę droższe to jest ale sam trip jest o wiele lepszy. btw mi lsd totalnie nie podpadło do gustu czułem się jakbym miał giga gorączke i przez to widział halucynacje i wgl nie potrafilem ustami ruszać xd
@expertonlanguage w sumie to czemu akurat mda? a nie niska dawka mdma i jakiś stim dosypany? nie jest to tańsze w produkcji?

ja ogólnie nie przepadam za wciąganiem nosem, nie lubię tego uczucia+zawsze mam #!$%@? nos i gardło po spływie, wolę albo jebnac iv albo zarzucić doustnie
mda


@harpiowata: jest bardziej psychodeliczne a znajomy co brał mówił że trochę aż mu to kwasa przypominało w niektórych momentach, w Europie produkcja mdma jest i tak tania więc rzadko kiedy w teorii pojawią się "podróbki" no bo po prostu wcale na tym dużo się nie zarabia. Np w stanach jest to duży problem bo produkcja mdma jest droga i pełno jest piguł na różnych zamiennikach, to tak np jak w