Wpis z mikrobloga

@Xatoos: @Namibaterra: Rzeczpospolita >>>> Wyborcza. Rzepa jest prawacka, ale nie ma nic wspólnego z pisami czy konfederacjami, jak i nie ma problemu walić w kościół, bronić praw LGBT, kobiet czy imigrantów, jednocześnie piszą tam i wypowiadają się ludzie z każdej strony. Wyborcza zawsze trzyma lewą stronę i jakkolwiek poziom ma wysoki, tak obiektywność treści już średnio. Zresztą, to rzepa w końcu zgarnia co roku tytuł najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce,
@Xatoos dobry pomysł, choć ja ostatnio zrezygnowałem - sporo artykułów było na bardzo rozczarowującym poziomie i tak naprawdę nieraz więcej dowiadywałem się z komentarzy pod nimi.
@Xatoos: Typowe zachowanie owcy która pchana emocjami daje się cyklicznie przepędzać z jednej strony zagrody w drugą, za 4-8 lat znowu będziesz pluł na wyborczą a potem znowu wrócisz do niej i tak do usranej śmierci, twoje interesy nigdy nie będą realizowane, interesy pasterzy zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no, wszyscy tak hejtują wyborczą, a jednak jak chcesz czytać coś normalnego o polityce to zostaje ci wyborcza albo niektóre artykuły onetu


@aleqsio: Jeszcze jest DGP i Rzeczpospolita, Polityka, Tygodnik Powszechny, ale to znacznie droższe gazety.
@Xatoos: każdy kto jest nieprzekonany do wyborczej niech sam przetestuje. Wbrew pozorom mają całkiem rozbudowany dział o świecie, również sporo tematów gospodarczych plus reportaże i dłuższe teksty w weekend. Wiadomo, raz jest lepiej raz gorzej ale lepszej alternatywy nie ma.
@Arytmetyk: polityka spoko, tygodnik - słyszałem dobre rzeczy, jako ateista trochę jestem nieufny ale wiem że to nie taki katolicyzm jest tu problemem. DGP czytam, nie płacę, może powinienem zacząć. Dzięki za listę!