Wpis z mikrobloga

@Old_gamer1988: Miałem już abonament testowy i nie, nie mają. Pojedyncze artykuły o antysemityzmie średnio mi podeszły, uznałem to za zbyt duży nacisk, ale w każdej gazecie znajdzie się pojedyncze gówno. Problem w tym, że większość gazet na rynku to tylko gówno - szczególnie te na prawo.
  • Odpowiedz
@Xatoos: @Old_gamer1988: korzystam z wielu źródeł informacji ale wyborcza po prostu dobrze się czyta a jeśli ktoś się orientuje ta ta delikatna propagandke puści boczkiem, porównując do prawicowych mediów jest imo najlepszym źródłem informacji teraz
  • Odpowiedz
@Xatoos: w zeszłym roku jakiś mirek rozdawal linki do darmowej rocznej prenumeraty wyborczej, niestety mi już się skonczyla.
Ale polecam tokfm premium, jest masa ciekawych podkastów nie tylko o polityce i bez reklam, a opłaty mają śmiesznie niskie w porównaniu do contentu, chyba 80zł na rok ostatnio płaciłem
  • Odpowiedz
  • 8
@rluk kiedyś Urban był synonimem propagandy. Dzisiaj wręcz przeciwnie. Śmieszne czasy nastały, gdy najwięksi komuniści siedzą obecnie w partii antykomunistycznej, konserwatyści chronią pedofilów, a wolnościowcy ograniczają wolność.
  • Odpowiedz