Wpis z mikrobloga

Na Wykopie jest wiele osób, które krytykuje rodziców, którzy chcą mieć prawo do przerywania ciąży ze względu na dużą wadę płodu. Pokażcie jak bardzo kochacie życie, że to nie tylko wasze puste słowa i narzucanie innym waszych przekonań. W końcu w religii chrześcijańskiej nie ma nic piękniejszego niż poświęcenie swojego życia dla bliźniego.
Za ten propozycja - jeżeli "lewacy" nie chcą takich dzieci ale muszą urodzić to może by dacie im ciepły dom i miłość na jaki te dzieciaki zasługują.
Proszę pisać poniżej wasze adresy gdzie mogą tacy ludzie zostawić dzieci w waszym "domowym oknie życia"

#neuropa #4konserwy #konfederacja #protest #aborcja #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 17
@Androo: przecież się pozbywają, tak jak starszych ludzi, oddają do różnych ośrodków. Ewentualnie w niektórych krajach sami zainteresowani korzystają z eutanazji. Ta władza powoli zabiera nam kolejne prawa do wyboru i narzuca swoje. Co to jest za wolność?
Ta władza powoli zabiera nam kolejne prawa do wyboru i narzuca swoje. Co to jest za wolność?


@Basiura89: Taka jest konstytucja. Ja też nie chciałbym płacić podatków, co to za wolność?
@Androo: dyktatura jest tam, gdzie ktoś decyduje za Ciebie mimo, że nie ma pojęcia o Twoim istnieniu. Dotyczy setek tematów w tym kraju. Eutanazja; aborcja (absolutnie nie na życzenie); wybiórcze opodatkowanie; zakaz leczenia środkami, które pacjent uznaje za stosowne; brak obsługi prawnej związków nieślubnych, itd itd
Kiedyś byłem wyborcą PiSsu. Uważałem się za prawicowca, blisko mi było do konfederacji, ale to wszystko zaszło zbyt daleko. Oni nie mają nic wspólnego z
@Accidentally: Zadawałem pytania obrońcom życia tutaj ile godzin spędzili w hospicjum jako wolontariusze, ile dzieci adoptowali itd i co otrzymywałem za odpowiedzi? Nie mają takiego obowiązku. Ale obowiązek do decydowania o tym czy kobieta ma urodzić już mieć mają.
Dlatego nie ma co dyskutować z takimi ludźmi bo oni wiedzą tyle ile im pleban wmówił, żaden nie raczył zrobić nic dla tych chorych, dla tych matek ale pierwsi do wydawania wyroków.
@Basiura89: To nie jest koncert życzeń. Tak działa niestety demokracja. Już o tym pisałem przy wyborach, że jeśli wygrają nasi to demokracja, jak przegrają to wałkowanie, dyktatura, faszyzm, totalitaryzm. Łatwo idzie do przewidzieć.
@Androo: Demokracja będzie wtedy, kiedy podczas wyborów referendalnych, naród będzie mógł zdecydować o najważniejszych społecznych, politycznych i światopoglądowych sprawach. Wszystkie sprawy można rozwiązać w moment. Wystarczy karta z pytaniami: czy jesteś za depenalizacją marihuany, czy jesteś za stworzeniem instytucji związków partnerskich, czy jesteś za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego, czy jesteś za eutanazją dla ludzi cierpiących, itd. Do tego duza, medialna, UCZCIWA kampania społeczna na każdy z tych tematów. Ale wtedy nie będzie
@Androo: Jeśli o danym problemie będzie decydował naród, to w takiej sytuacji, albo się podporządkować, albo mieć pretensje do tych, którzy nie poszli do urn. Naród zdecydował, koniec kropka, demokracja. Aczkolwiek na marginesie uważam, że obowiązek głosowania nie jest taki głupi, ale wymagałby dużego ogarnięcia, a o to u nas ciężko.