Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnoszę się tylko do argumentu "kochaj bliźniego jak siebie samego"


@chuckmls: też mi się wydaje, że z tym kochaniem bliźniego jest nadużywanego. O fragmencie: "kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie" jakoś się zapomina albo tym "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy"
  • Odpowiedz
@Logan00: i chłop ma rację. Lewacy sami stosują wybiórczo swoją "tolerancję" tylko dla swoich, a potem oburzeni, że jak to, dlaczego katol nie emanuje do mnie bezwarunkowym miłosierdziem? Miłość bliźniego i miłosierdzie względem twojej duszy wymaga spuszczenia ci w-------u, być może to cię naprostuje i ochroni przed ogniem piekielnym
  • Odpowiedz
@Logan00 O kurcze, atakować grupę religijną a potem bronić się przed obiciem poprzez zasłanianie się zasadami tej wiary. To jakiś wyższy poziom tchórzostwa.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Na jego profilu

Jestem dumny z tego, że jestem POLAKIEM

Kiedy nic się nie potrafi i nic się nie osiągneło jedyną rzeczą, z której jest się dumnym jest ta, na którą się nie miało jakiegokolwiek wpływu.
  • Odpowiedz