Wpis z mikrobloga

Konfederacji weźcie mi wytłumaczcie pół nocy nie spałem i nie rozumiem dalej ,dlaczego oni to zrobili. Taka fajna paria dla wielu wielka nadzieja. No i co się musiało wydarzyć by się tak skompromitować. Ludzie oprócz pisu teraz nienawidzą konfederacji każdy jedzie po konfederacji. Wez mnie proszę ktoś wytłumacz dlaczego oni to zrobili a Pan Bosak dalej szedł w ten szit. Pytałem juz znajomych kazdy sie łapie za głowie i tylko JAPERDOLE
#warszawa #aborcja
#protest no i najbardziej przegrani #konfederacja #polityka
  • 55
@a-lexis: Ale ja nie oceniam czy to mądre czy głupie. Zakaz aborcji był i jest częścią ich programu wyborczego, więc ponowię pytanie. Dziwi cię, że cieszą się z realizacji swojego postulatu?
@zarazaa: dajmy sobie spokój z tymi katolikami lewakami itd popatrzmy od strony gospodarczej. a to co zrobili u wielkiej grupy kobiet ich przekresla. To tak jakby zaprosic gosci na impreze i nie wpuscic ich do domu bo sie zle czujesz i chcesz spac.
wszystkim głosującym na konfę przecież chodziło tylko "kwestie gospodarcze"


@Fforrespectmidgets: Jakieś źródło? Bo mi się wydaje, że częściej o tych "kwestiach gospodarczych" pisze lewica która się nie zgadza z konserwatywnym programem konfy.
Braun zdobył ponad 30k głosów w wyborach do parlamentu
Bosak zdobył ponad 22k głosów do parlamentu i ponad 1.3mln na prezydenta.

Przecież oni swoje poglądy na temat aborcji głosili od lat i nikt z nich tego nie ukrywał.
@a-lexis: Ale to było wiadome co to za partia, masz paru faktycznych wolnościowców a reszta to katotaliban wierzący w każdą teorię spiskową. Mnie to ani trochę nie zdziwiło, no może poza tym że Bosak będzie tak ochoczo udowadniał jakim jest przygłupem. W czasie kampanii udawał normalnego, ale ostatnie tygodnie tylko ujawniły prawdziwe oblicze tej osoby.