Wpis z mikrobloga

Konfederacji weźcie mi wytłumaczcie pół nocy nie spałem i nie rozumiem dalej ,dlaczego oni to zrobili. Taka fajna paria dla wielu wielka nadzieja. No i co się musiało wydarzyć by się tak skompromitować. Ludzie oprócz pisu teraz nienawidzą konfederacji każdy jedzie po konfederacji. Wez mnie proszę ktoś wytłumacz dlaczego oni to zrobili a Pan Bosak dalej szedł w ten szit. Pytałem juz znajomych kazdy sie łapie za głowie i tylko JAPERDOLE
#warszawa #aborcja
#protest no i najbardziej przegrani #konfederacja #polityka
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszystkim głosującym na konfę przecież chodziło tylko "kwestie gospodarcze" i nagle odkrywają, że to katoszury ideaologiczne na pierwszym miejscu,


@Fforrespectmidgets: Dokładnie tak - problem jeszcze jest taki, że zdanie "kwestie gospodarcze są ważniejsze niż społeczne" jest po prostu nieprawdziwe. Jak jakaś partia złamie Twój światopogląd, to nie będziesz na nią głosował nawet gdy będzie miała zbieżne poglądy gospodarcze.

W sprawach gospodarczych można się dogadać, w sprawach społecznych - nie. I
  • Odpowiedz
@a-lexis: Konfie i PiSowi zachciało się legalizmu i sprawdzania czy coś co od 17 lat każdemu pasowało, jest zgodne z konstytucją xD

Oczywiście teraz jest najlepsza pora na to, w końcu nic nie robimy i gospodarka z--------a sobie
  • Odpowiedz
Ale ja nie oceniam czy to mądre czy głupie. Zakaz aborcji był i jest częścią ich programu wyborczego, więc ponowię pytanie. Dziwi cię, że cieszą się z realizacji swojego postulatu?


@Priya: to że byli za zaostrzeniem aborcji nieszczególnie. To że cieszą się, że skoro nie udało się w sejmie, to im TK przepchnął bokiem już tak (tweet Dziambora dla przykładu). To polityczny strzał w kolano. IMO jak już chcą ograniczać
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Cel uświęca środki. Gro ich elektoratu popiera zakaz aborcji i nie wiem serio w jaki sposób miałoby im to zaszkodzić. Elektorat o światopoglądzie lewicy i wolnorynkowch poglądach w Konfereracji to jakiś mit

wniosek podpisali od nich wszyscy, czego nie zrobił nawet PiS.


@HetmanPolnyKoronny: bo nie wszyscy w PiS podzielają stanowisko TK
  • Odpowiedz